سینوفسکی پس از ترک مایکروسافت در دانشگاه هاروارد تدریس خواهد کرد

سینوفسکی پس از ترک مایکروسافت در دانشگاه هاروارد تدریس خواهد کرد

Snapshot_2012-12-21_144923

سینوفسکی پس از ترک مایکروسافت در دانشگاه هاروارد تدریس خواهد کرد

حتما به خاطر دارید که چند هفته پیش مدیر توانمند بخش ویندوز مایکروسافت که پرونده‌ای درخشان را در کارنامه خود داشت، از سمت خود استعفا داد. دلایلی که برای این اقدام او مطرح می‌شد متفاوت بودند، ولی صاحب‌نظران مهم‌ترین عامل آن را روحیه سخت‌گیرانه سینوفسکی در برخورد با کارکنانش می دانستند. حال وی تصمیم گرفته که به دانشگاه هاروارد برود و از این پس در آنجا به تدریس تجربیات گران‌قیمت خود بپردازد.

بگذارید این طور فرض کنیم که شما فردی بسیار توانمندی هستید که به خاطر عدم داشتن روحیه همکاری یا مشکلاتی که با برخی همکاران داشته‌اید، مجبور به استعفا از شغل قبلی‌تان شده‌اید. پس از آن به کجا می‌روید؟ اگر شما استیون سینوفسکی، رئیس سابق بخش ویندوز مایکروسافت باشید پاسخ روشن است: در دانشگاه هاروارد استاد دانشنگاه می‌شوید!
سینوفسکی روز چهارشنبه در صفحه توئیتر خود اعلام نمود، از این که از بهار پیش رو به دانشکده تجارت و بازرگانی هاروارد باز می‌گردد تا در آنجا به تدریس بپردازد، هیجان‌زده شده است. چند هفته پیش بود که وی با مایکروسافت وداع کرد و از سمت خود به عنوانن رئیس بخش ویندوز استعفا داد.
سی‌نت در گزارشی در این‌باره می‌گوید که سینوفسکی در اواخر دهه ۹۰ میلادی به عنوان پژوهشگر میهمان در دانشکده بازرگانی هاروارد کار کرده بود. این که سینوفسکی بخواهد به آنجا بازگردد و مشغول تدریس تجربیات خود شود، تصمیمی منطقی و سودمند از سوی مدیر سابق ویندوز است.

1+

3 نظر

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

شواهدی از وجود اکسیژن و شن‌های عجیب، سوغات کاوشگر ناسا از مریخ تاکنون

کاوشگر Curiosity ناسا، اکنون مدتی است سرگرم گشت