عرضه تبلت ویندوزی نوکیا، در ماه سپتامبر؟!

عرضه تبلت ویندوزی نوکیا، در ماه سپتامبر؟!

- دراخبار تکنولوژی
50
۰

اگر پیگیر اخبار فناوری و تکنولوژی باشید، حتما می‌دانید نوکیا تصمیم گرفته تا با تولید یک تبلت ویندوزی، رقابت جدیدش را با دیگر رقبایش جشن بگیرد!

nokia_1_tablet_concept_banner

 

Nokia-Tablet1

حال به تازگی، تصاویر به تازگی درز کرده در این هفته اشاره کرده‌اند نوکیا ممکن است خود را برای عرضه یک تبلت با سیستم عامل ویندوز RT مایکروسافت، در ماه بعد آماده نماید. منابع نزدیک به این سازنده تلفن همراه، از تمایل این کمپانی برای عرضه یک تبلت ویندوزی در ماه آینده، با برگزاری یک رویداد خبری در نیویورک سخن گفته‌اند.

مراسم خبری نوکیا در تاریخ 26 سپتامبر 2013، برگزار خواهد شد و از نوکیا انتظار می‌رود، تا در آن مراسم از تبلت ویندوزی جدید خود رونمایی به عمل آورد.

شایعه شده، مشخصات تبلت معرفی نشده ویندوزی نوکیا به یک پردازنده 4 هسته‌ای کوالکام Snapdragon 800 با سیستم عامل ویندوز RT کمپانی مایکروسافت، ختم به‌خیر خواهد شد. همچنین یک ویژگی برجسته دیگر که از این تبلت، انتظار ‌می‌رود به پشتیبانی آن از LTE مربوط شده که سبب خواهد شد، این تبلت از طریق اپراتور  AT&T  در سراسر ایالات متحده آمریکا عرضه شود.

با این حال، برای اطلاعات بیشتری از تبلت ویندوزی نوکیا، می‌بایست تا ماه دیگر منتظر بوده و نوکیا با معرفی رسمی تبلت خود، به تمام شایعات و حرف و حدیث‌های به وجود آمده، خاتمه دهد!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

زیبای سیاه! ( بررسی گوشی جی 2 ال‌جی)

سال‌های اخیر کمپانی ال‌جی اصلا اوضاع خوبی نداشته