4 میلیون گلکسی نوت 3، به پردازنده چهار هسته‌ای مجهز خواهند شد!

4 میلیون گلکسی نوت 3، به پردازنده چهار هسته‌ای مجهز خواهند شد!

- درSamsung, اخبار تکنولوژی, موبایل
43
۰

سامسونگ پس از عرضه نسل چهارم سری گلکسی S خود، با پردازنده‌های اوکتا اگزینوس 5 نتوانست انتظارات را از یک پردازنده 8 هسته‌ای به خوبی برآورده نماید. حال این کمپانی گویا در تجهیز نسل سوم فبلت‌های گلکسی نوت نیز، به چنین پردازنده‌ای مردد مانده است!

بر طبق یک گزارش منتشر شده در کره جنوبی، کمپانی سامسونگ بالاخره برای عرضه عمده نسل سوم فبلت گلکسی نوت با یک پردازنده مشخص تصمیم گرفته است. بر طبق این گزارش، 4 میلیون از اولین فبلت‌های گلکسی نوت 3، به پردازنده چهار هسته‌ای سری 800 اسنپ دراگون کوالکام مجهز شده و این در حالی است، که 20 تا 30 درصد از آن‌ها، به سلطه پردازنده‌های 8 هسته‌ای اگزینوس 5420 سامسونگ در خواهند آمد. همچنین بنا بر یک گزارش از کره جنوبی در هفته گذشته، گلکسی نوت 3 در یک لیست با دو مدل مختلف نام‌گذاری شده که یک مدل با ارائه نسل سوم ارتباطات به یک پردازنده اوکتا اگزینوس سامسونگ مجهز شده و دیگری، با پشتیبانی از پردازنده‌‌ی 4 هسته‌ای سری 800 پردازنده‌های اسنپ دراگون کوالکام از ویژگی‌های برتری مانند پشیتبانی از نسل چهارم ارتباطات LTE بهره مند می‌باشد.

احتمالا نسخه‌ای از فبلت گلکسی نوت 3 که برای ارائه در ایالات متحده آمریکا، در نظر گرفته شده است به پردازنده 4 هسته‌ای سری 800 پردازنده‌های SnapDragon کوالکام مجهز خواهد شد.

تاریخ رونمایی نسل سوم فبلت‌های گلکسی نوت سامسونگ و ساعت مچی گلکسی Gear، ده سپتامبر بوده و سامسونگ قصد دارد تا در نمایشگاه IFA 2013 فبلت گلکسی نوت 3 را خود را به نمایش عموم بگذارد!

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

زیبای سیاه! ( بررسی گوشی جی 2 ال‌جی)

سال‌های اخیر کمپانی ال‌جی اصلا اوضاع خوبی نداشته