پرچم‍‌‌‌دار جدید موتورولا از جنس چوب؛ 50 دلار برای بدنه چوبی موتو X بپردازید!

پرچم‍‌‌‌دار جدید موتورولا از جنس چوب؛ 50 دلار برای بدنه چوبی موتو X بپردازید!

- دراخبار تکنولوژی, موبایل
46
۰

موتورولا به تازگی پرچم دار جدید خود یعنی مدل Moto X را، در کنار قابلیت جالبی همچون شخصی سازی ارائه کرد. اگرچه موتورولا هنوز رسما به فروش مدلی از این دیوایس با بدنه‌ای چوبی، اقدام نکرده اما گویا قرار است به زودی این امر به وقوع بپیوندد!

اگر به سایت رسمی موتورولا مراجعه کنید و بتوانید به سورس این وبسایت، دسترسی پیدا نمایید، به نظر یک قاب ویژه برای موتورولا موتو X، کمی گران فیمت‌تر و متفاوت‌تر خواهد بود.

قطعا چنین متنی در سورس سایت موتورولا، دلیل محکمی بر به فروش مدل ویژه‌ای از موتو ایکس نخواهد بود و ممکن است، آن فقط یک عدد تصادفی در بین کد‌های سایت باشد. اما اگر شما به حفاری در دل سایت موتورولا مشغول شوید، به متن‌هایی در لیست شخصی‌سازی قاب پشتی موتو ایکس برخواهید خورد که از جنس چوب می‌باشد و البته این قاب، هنوز برای انتخاب در دسترس قرار داده نشده است.

اگر سورس و متن موجود در آن، واقعی باشد شما احتمالا به زودی می‌توانید مدل ویژه‌ای از موتورولا موتو ایکس را با بدنه چوبی، با پرداخت 50 دلار اضافی خریداری نمایید.

حال اگر این امر شدنی باشد و چنین مدلی از گوشی موتورولا موتو ایکس به بازار ایران راه یابد، این سوال پیش می‌آید: آیا شما حاضر به پرداخت 50 دلار اضافی برای خرید یک موبایل چوبی خواهید بود؟!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

زیبای سیاه! ( بررسی گوشی جی 2 ال‌جی)

سال‌های اخیر کمپانی ال‌جی اصلا اوضاع خوبی نداشته