فروش 9 میلیون عدد iPhone 5S و iPhone 5C در سه روز

فروش 9 میلیون عدد iPhone 5S و iPhone 5C در سه روز

اپل اعلام کرده است که آخرین عضو از خانواده آیفون که منتشر شد فروشی بالغ و 9 میلیون نسخه را داشته است و این طرفداران و خواستاران بسیار زیاد آیفون ، بهترین گوشی هوشمند ، را نشان میدهد.

انتشار و معرفی به علاوه عرضه و فروش iPhone 5S و iPhone 5C به مانند موجی پر تلاتم و بزرگ است که به ساحلی بر میخورد و میشکند. آمار دانلود و نصب iOS 7 بیش از 200 میلیون بار بوده است ! این آمار شاید کمی عجیب باشد اما تا به حال مشکلات حل نشدنی از دسته اشکالات آپدیت نرم افزاری محصولات اپل ، برای کابرانش پیش آمده است . شرکت بزرگ Apple برای مقایسه فروش آیفون 5 را مثال میزند و میگوید :

iPhone 5 سه روز بعد از عرضه اش تنها 5 میلیون عدد فروخت این درحالی است که iPhone 5S تقریبا 2 برابر برادر بزرگترش ، آیفون 5 ، فروخته است.

Tim Cook هم ساکت ننشسته است و درباره فروش دیوانه وار آیفون 5 اس میگوید :

این بهترین انتشار اپل از تاریخ تاسیس تا به حال بوده است چون هم فروش بیشتری تا آخر هفته داشته است و هم بسیاری از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری حل شده است. فروش این نسخه از آیفون ( 5s ) بسیار عالی بوده است ، به طوری که اولین آیفون در 1 ثانیه فروخته شد و هم اکنون فروشگاه های بزرگ در سر تا سر جهان در حال دریافت محموله ها و جعبه های آیفون 5 اس هستند و دقیقه به دقیقه یک آیفون به فروش میرسد!

به هر حال اپل تواسنته رضایت کاربرانش را جلب کند و به موفقیتی کم نظیر و بی نظیر برسد و همه این ها را به مرحوم استیو جابز مدیون میباشد . روحش شاد ، یادش گرامی !

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین