مشخصات دوربین فیلمبرداری GoPro Hero4 لیک شد

مشخصات دوربین فیلمبرداری GoPro Hero4 لیک شد

دوربین فیلمبرداری GoPro Hero 4 یکی از مورد انتظار ترین دوربین های فیلمبرداری است که اطلاعاتی جدید از این دوربین به بیرون درز کرد و لیک شد. ظاهرا این دوربین فیلمبرداری میتواند با استفاده از تکنولوژی 4K از کیفیتی ماورای HD برخوردار است.

با توجه به گزارشات لیک شده این دوربین بر روی کیفیت 4K و 120FPS و 720 در 240FPS 1080P فیلم های دسته اولی ضبط میکند. به این دوربین ویژگی های نظیر :

HDR و WDR مپینگ به این دوربین اضافه شده است . این دوربین لرزش گیر اتوماتیک دارد و چهره یاب اضافه شده است و منظره یابی هم حذف شده است حتی با این دوربین تصاویر و فیلم هایی که گرفته اید و ضبط کرده اید را در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر به اشتراک بگزارید.! منتشر کننده و لیک کننده این اطلاعات فردی به نام F-Stoppers بوده است.

GoPro Hero تا به حال واقعا به یک قهرمان تبدیل شده است . از این دروبین در فیلمبرداری های ورزشی و صحنه آهسته با فریم های بالا استفاده میشود و تا به حال طرفداران بسیار زیادی در مقابله با Canon جمع آوری کرده است. اطلاعات کمی درباره انتشار این دوربین به بیرون درز کرده است اما ممکن است این دروبین تا تابستان سال آینده در سرتا سر جهان منتشر شود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین