بنچمارک نکسوس 5 پایاپای iPhone 5S

بنچمارک نکسوس 5 پایاپای iPhone 5S

- درموبایل
54
۰

عضو بعدی خانواده ی نکسوس یعنی نکسوس 5 خودش را در بنچمارک های GFXBench نشان داده است و بعد از ظاهر شدن در دو بنچمارک توانسط دو نمره ی فوق العاده را بر جای بگذارد. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب.

اولین تست مربوط به 2.7 T-Rex HD Offscreen می شود. این تست از نهایت قدرت پردازنده ی گرافیکی استفاده می کند و نکسوس 5 توانسته در این تست امتیاز 23.1 فریم در ثانیه را کسب کند، این در حالی است که iPhone 5S توانسته بود امتیاز 24.7 فریم بر ثانیه را به ثبت برساند و Galaxy S4 سامسونگ هم به 17.2 فریم در ثانیه رسیده بود.

تست بعدی که نکسوس 5 در آن شرکت کرده است 2.5 Egypt HD Offscreen است. این تست هم مربوط به قدرت گرافیکی می شود اما به اندازه ی تست قبلی شدید نیست.

در این تست هم نکسوس 5 توانسته امتیاز 59.2 فریم در ثانیه را کسب کند که حتی از iPhone 5S هم با امتیاز 56.7 فریم در ثانیه بیشتر است. و پرچمدار حال حاضر اندروید یعنی Galaxy S4 هم در این تست توانسته بود تنها به 43.9 فریم در ثانیه برسد.

مطمئناً انتشار بنچمارک های نکسوس 5 در این زمان یکی از استراتژی های گوگل است تا از ثبت شدن نام iPhone 5S در اذهان به عنوان قدرتمند ترین تلفن هوشمند جلوگیری کند. در هر حال تا چند وقت دیگر سر و کله ی نکسوس 5 هم پیدا خواهد شد و باید دید که چه چیز جدیدی برای به نمایش گذاشتن دارد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل جایگاه برند کوکا کولا را گرفت

امروز لیست با ارزشترین برندهای جهان منتشر شد