Steam Machine : ویژگی کارت گرافیک های Intel , Nvidia , AMD را دارا است

Steam Machine : ویژگی کارت گرافیک های Intel , Nvidia , AMD را دارا است

- دراخبار تکنولوژی
39
۰

هفته قبل شرکت والو اعلام کرد که Steam Machine دارای کارت گرافیک نویدیا است و 300 نفر این ابر کامپیوتر را امتحان کردند و برخی کینه این که چرا والو بر روی Maximum – PC خود از کارت گرافیک های اینتل و ای ام دی استفاده نکرده است به همین دلیل والو تایید کرد که سیستم استیم ماشین طوری طراحی شده است که میتوان آن را به کارت گرافیک های Intel و AMD ارتقا بدهد.

رییس شرکت والو اعلام کرد که این ابر رایانه که مخصوص برای بازی و گیمینگ ساخته شده است در نیمه اول 2014 با کارت گرافیک های ای ام دی و انویدیا به علاوه Intel HD در دسترس است و چنان چه شما از عملکرد این کارت های گرافیک ناراضی بودید میتوانید بین این 3 کارت گرافیک یکی را به دلخواه روی سیستم خود اسمبل کنید. سیستم عامل این کامپیوتر نوآورانه استیم او اس میباشد و بر پایه لینوکس برنامه نویسی شده است و گفته شده که تمام بازی هایی که تا الان روی شبکه آنلاین استیم قرار داده شده است قابل بازی است.

قیمت کارت گرافیک این کنسول رایانه ای 800$ پیش بینی شده است و از نسخه GTX 660 میباشد. معماری کارت گرافیک این کنسول رایانه ای شباهت زیادی به کارت گرافیک AMD Redeon ای که روی کنسول نسل هشتمی PS4 قرار دارد ،خواهد داشت.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین