آیپد 6 با رتینا چندین برابر درمقابل با iPad 5 ظاهر خواهد شد

آیپد 6 با رتینا چندین برابر درمقابل با iPad 5 ظاهر خواهد شد

- دراخبار تکنولوژی
42
۰

جند ماه پیش شرکت بزرگ و نامدار اپل ، محصول زیبا و جدید خود iPad 5 را معرفی کرد که از کیفیت تصویر خارق العاده ای بهره مند است . هنوز فروش نسل 5 تمام نشده است که شایعه سازان پیش بینی هایی از نسل 6 آیپد در فضای اینترنت پخش کردند که ما این کانپست ها یا شایعات را در اختیار شما قرار میدهیم.

شرکت اپل قصد دارد که ایپد 6 را از رتینا و کیفیت تصویر بیشتری نسبت به MacBook Air یا iPad 5 روانه بازار کند. برخی میگویند که صفحه نمایش آیپد 6 همان 9.4 اینچ است اما کیفیتی بالغ بر 40 پیکسل در صفحه نمایش را دارا خواهد بود. آیپد نسل بعدی یا همان ششم دارای تکنولوژی های امنیتی KGI است و انتظار میرود اپل تکنولوژی های بیشتری اعم از ارتقا دوربین فیلمبرداری و به خصوص عکسبرداری را بیشتر کند و حافظه داخلی را تا 500 گیگابایت افزایش بدهد.

برخی هم میگویند آیپد 6 تا 12 اینچ هم میرود و LED نسل 6 آیپد از نسل های قبلی آپید چندین برابر نازک تر است. و اگر 12 اینچ باشد بسیار بازی کردن لذت بخش میشود و شما میتوانید با اضافه کردن یک عینک سه بعدی و یک 3D Player یک نمایشگر دستی سه بعدی برای خود فراهم کنید و به راحتی انیمیشن ها و بازی ها را اجرا کنید و از نمایشگر دستی خود لذت ببرید ! اما آیپد 6 را به عنوان نمایشگر باید استفاده کرد ؟! نظر شما چیست ؟! آیا آیپد 6 توان رقابت با Macbook را داراست ؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین