اپل سعی دارد تا 17 نوامبر Mac Pro را منتشر کند

اپل سعی دارد تا 17 نوامبر Mac Pro را منتشر کند

- دراخبار تکنولوژی
21
۰

اگر یادتان باشد در مراسم WWDC از سوی اپل یک ابر رایانه ی عظیم به نام Mac Pro رونمایی شد . اما تاریخی برای آن ذکر نشده بود ، حال اپل طی واکنشی میخواهد این ابر رایانه را در 17 نوامبر روانه بازار کند.

گزارشات اخیر توسط سایت های خارجی بیان میکند که این ابر رایانه را اپل قصد دارد در 17 نوامبر در تمامی فروشگاه های جهان به فروش برساند.اپل تنها در مراسم رونمایی جمله “Fall 2013” را بر زبان داشت این هم یعنی پاییز 2013 ، Mac Pro منتشر میشود.

حال تاریخ دقیق انتشار این ابر رایانه منتشر شده است که نشان میدهد این کامپیوتر در 17 نوامبر سال 2013 منتشر خواهد شد.یک سایت معتبر فرانسوی هم افزود که واقعه 22 اکتبر مربوط به مک پرو میباشد و اپل میخواهد سوپرایزی را در 22 اکتبر برای مک پرو معرفی کند. اپل میخواهد تبلت های نسل بعد یعنی iPad Mini 2 و iPad 5 را 31 اکتبر به انتشار برساند و یک هفته قبل از انتشار واقعه 22 اکتبر اتفاق میافتد و تقریبا 18 روز پس از آن سوپر کامپیوتر اپل یعنی مک پرو منتشر میشود. پس نتیجه میگیریم این روز ها سر اپل خیلی شلوغ است.

مک پرو یک کامپیوتر کوچک و استوانه ای شکل است که از سخت افزار بالایی در بخش کارت گرافیک و سی پی یو را دارا است و در 17 نوامبر عرضه میشود.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین