نوکیا آشا ۵۰۰، ۵۰۲ و ۵۰۳ برای بودجه های محدود دوربین های بهتر را به ارمغان می آورند

نوکیا آشا ۵۰۰، ۵۰۲ و ۵۰۳ برای بودجه های محدود دوربین های بهتر را به ارمغان می آورند

جهان نوکیا رو به گسترش از است. شرکت فنلاندی نوکیا از سه گوشی مقرون به صرفه با طراحی جدید و دوربین های بهتر رونمایی کرد. همراه با رنگ های روشنی که سری لومیای نوکیا با آنها عرضه و شناخته میشوند.

نوکیا سه گوشی مقرون به صرفه را از خط تولید آشا در ابوذبی رونمایی کرد: آشا ۵۰۰، آشا ۵۰۲ و آشا ۵۰۳٫

آنها از ویژگی های دوربین های بهبود یافته، و یک طراحی جدید قشنگتر برخوردار هستند.

آنها همان رنگ های جسورانه سری لومیا را دارند اما زیر یک “لایه بیرونی روشن یخی” که به گفته مدیر عامل شرکت نوکیا، استفان الوپ، به آنها “زیبایی و قدرت واقعی” می بخشد.

این لایه بندی دوآل شوک گونه آنها را بیشتر سخت افزاری خواهد کرد، و شاید شما برای حفاظت از آن نیاز به قاب جداگانه نداشته باشید. این پایان منحصر به فرد نوکیا است.

آشا ۵۰۲ و ۵۰۳ دوربین ۵ مگاپیکسلی دارند در حالی که ۵۰۰ به سختی یک دوربین ۲ مگاپیکسلی دارد. نوکیا قابلیت ضربه تند و شدید را گسترش داده که به شما اجازه میدهد تقریبا هر ویژگی را در دسترس داشته باشید. در حالت دوربین کشیدن به سمت چپ حالت ویدئو را فعال میکند، کشیدن دوباره انگشت به سمت چپ صفحه دوباره شما را به حالت دوربین باز میگرداند و دوباره کشیدن به چپ شما را به گالری میرساند.

از ماه آینده، شما همچنین قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن عکس از WhatsApp، و همچنین پیام های معمول و گزینه های بلوتوث استفاده کنید.

ویژگی های خط سریع نیز افزایش یافته، به طوری که شما می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را سفارشی، و اطلاعیه های شبکه های اجتماعی مربوط به خودتان را ببینید.

آشا ۵۰۰ این ماه به قیمت ۶۹$ برای فروش گذاشته خواهد شد. ۵۰۲ و ۵۰۳ که دارای قابلیت ۳G هستند در سه ماهه آینده به ترتیب با قیمت ۸۹ و ۹۹ دلار عرضه میشوند.

0

2 نظر

  1. :reallypissed: :eek: :blush: :blush: :cool: :-X :inlove: :hypnotized: :rotfl: :wilt: :shock: :laugh: :-D :pain: ?:-) :shock: :smirk: :weep: :mean: :pissedoff: :pissedoff: :razzmad: :X-P: :sarcasm: :reallyangry: :drool: :drool: :eek: :silly: :peace: :wilt: :teeth:

    0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای فروش ۱۶ میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

بر اساس گزارشات دریافتی مایکروسافت به دنبال فروش