نوکیا آشا 500، 502 و 503 برای بودجه های محدود دوربین های بهتر را به ارمغان می آورند

نوکیا آشا 500، 502 و 503 برای بودجه های محدود دوربین های بهتر را به ارمغان می آورند

جهان نوکیا رو به گسترش از است. شرکت فنلاندی نوکیا از سه گوشی مقرون به صرفه با طراحی جدید و دوربین های بهتر رونمایی کرد. همراه با رنگ های روشنی که سری لومیای نوکیا با آنها عرضه و شناخته میشوند.

نوکیا سه گوشی مقرون به صرفه را از خط تولید آشا در ابوذبی رونمایی کرد: آشا 500، آشا 502 و آشا 503.

آنها از ویژگی های دوربین های بهبود یافته، و یک طراحی جدید قشنگتر برخوردار هستند.

آنها همان رنگ های جسورانه سری لومیا را دارند اما زیر یک “لایه بیرونی روشن یخی” که به گفته مدیر عامل شرکت نوکیا، استفان الوپ، به آنها “زیبایی و قدرت واقعی” می بخشد.

این لایه بندی دوآل شوک گونه آنها را بیشتر سخت افزاری خواهد کرد، و شاید شما برای حفاظت از آن نیاز به قاب جداگانه نداشته باشید. این پایان منحصر به فرد نوکیا است.

آشا 502 و 503 دوربین 5 مگاپیکسلی دارند در حالی که 500 به سختی یک دوربین 2 مگاپیکسلی دارد. نوکیا قابلیت ضربه تند و شدید را گسترش داده که به شما اجازه میدهد تقریبا هر ویژگی را در دسترس داشته باشید. در حالت دوربین کشیدن به سمت چپ حالت ویدئو را فعال میکند، کشیدن دوباره انگشت به سمت چپ صفحه دوباره شما را به حالت دوربین باز میگرداند و دوباره کشیدن به چپ شما را به گالری میرساند.

از ماه آینده، شما همچنین قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن عکس از WhatsApp، و همچنین پیام های معمول و گزینه های بلوتوث استفاده کنید.

ویژگی های خط سریع نیز افزایش یافته، به طوری که شما می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را سفارشی، و اطلاعیه های شبکه های اجتماعی مربوط به خودتان را ببینید.

آشا 500 این ماه به قیمت 69$ برای فروش گذاشته خواهد شد. 502 و 503 که دارای قابلیت 3G هستند در سه ماهه آینده به ترتیب با قیمت 89 و 99 دلار عرضه میشوند.

0

2 نظر

  1. :reallypissed: :eek: :blush: :blush: :cool: :-X :inlove: :hypnotized: :rotfl: :wilt: :shock: :laugh: :-D :pain: ?:-) :shock: :smirk: :weep: :mean: :pissedoff: :pissedoff: :razzmad: :X-P: :sarcasm: :reallyangry: :drool: :drool: :eek: :silly: :peace: :wilt: :teeth:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای فروش 16 میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

بر اساس گزارشات دریافتی مایکروسافت به دنبال فروش