مایکروسافت احتمال دارد برند نوکیا را رها کند: الوپ نیز اذعان کرد

مایکروسافت احتمال دارد برند نوکیا را رها کند: الوپ نیز اذعان کرد

رییس در حال خروج نوکیا اعتراف کرد مایکروسافت به احتمال زیاد نام تجاری نوکیا را بر روی گوشی های هوشمند خود نخواهد گذاشت.

استفان الوپ در ابوذبی خیلی مختصر و سربسته گفت که هیچ تصمیم گیری بین دو شرکت برای نام تجاری گوشی های هوشمند انجام نشده است.

انتظار می رود مایکروسافت به سادگی تلفن های هوشمند آینده نوکیا با همان نام فعلی شان یعنی لویا صدا کند.

مایکروسافت موافقت کرده برای گوشی های آینده سری آشا طی ده سال آینده از برند نوکیا استفاده کند.

اگر آن را نشانی از دور انداختن برند نوکیا برای دستگاه های ویندوز فون 8 بدانیم، احتمالا پس از اجرایی شدن قرارداد این اتفاق برای تلفن های سری آشا نیز می افتد.

او به روزنامه ها گفت:” چیزی که ما باید درباره آن تصمیم بگیریم این است که چه برندی باید باشد.”

“از آنجا که ما هنوز تصمیم نگرفتیم کدام برند، برند غالب باشد هنوز کارهایی در پیش رو داریم. و صد البته راهی که ما می رویم دسترسی به مشتریان و چیزی است که آنها بیشترین بازخورد مثبت را نسبت به آن ارائه می دهند. چیزی که بهترین پیام و بهترین امید پیروزی را منتقل کند.

“مایکروسافت به عنوان یک شرکت، البته، بسیار از مارک های ایکس باکس، آفیس، سورفیس و انواع دیگر علامت های تجاری مانند لومیا را در اختیار دارد. بنابراین ما نیاز داریم از دید دورنمای برندسازی تصمیم بگیریم گام بعدی چه خواهد بود.

” صدها و صدها میلیون نفر از افرادی که با آن آشنا هستند و از تکنولوژی مایکروسافت و نوکیا استفاده می کنند ، به معنای واقعی کلمه میلیاردها نفر در بین این دو شرکت وجود دارد. و من گمان می کنم که جایی در این بین وجود دارد که در میان تمام خریداران مشترک است و ما می توانیم به اشتراک بگذاریم. ”

الوپ یکی از نامزد های جایگزینی استیو بالمر پس از ترک شرکت در سال آینده است. معلوم شده او پس از خرید بخش سخت افزار و خدمات نوکیا توسط مایکروسافت این شرکت را ترک خواهد کرد.

دیروز این شرکت از اولین فبلت خود لومیا 1520 را رونمایی کرد. همچنین اولین و احتمالا آخرین تبلت لومیا 2520.

در حالی که مایکروسافت برند سورفیس را در اختیار دارد، بعید به نظر می رسد تولید تبلت های لومیا ادامه پیدا کنند، حداقل آنهایی که ویندوز RT را اجرا می کنند.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای فروش 16 میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

بر اساس گزارشات دریافتی مایکروسافت به دنبال فروش