ساعت مچی هوشمند مایکروسافت: قیمت، شایعات، زمان عرضه و لو رفته ها

ساعت مچی هوشمند مایکروسافت: قیمت، شایعات، زمان عرضه و لو رفته ها

از مایکروسافت انتظار می رود برای پیوستن به سونی، سامسونگ، اپل و بسیاری شرکت های دیگر در پی راه اندازی یک ساعت مچی هوشمند باشد. اما بر این اساس چه انتظاری می توانیم از غول ردموند داشته باشیم؟

این شرکت انکار نمی کند که به دنبال ساعت های مچی هوشمند است. اما همانند رقیبش اپل حاضر نیست تایید کند که در حال کار بر روی یکی از آنها است.

بنابراین ما چه چیزی می دانیم؟

این بخشی از تیم ایکس باکس بود ، اما دیگر نه…

در ماه ژوئیه ، اخباری به بیرون درز کرد که مایکروسافت پروژه smartwatch خود را از تیم ایکس باکس به گروه مسئول برای تبلت سورفیس منتقل کرده است .

این حرکت به دنبال آن رخ داد که مایکروسافت ساختار شرکت را هفنه قبلتر دوباره به هم ریخت و همه تیم های سخت افزاری این شرکت از جمله ایکس باکس و سورفیس تبدیل به یک بخش سخت افزاری جدید تحت نظارت لارسون گرین شدند.

به نظر می رسد که حرکت ساعت مچی هوشمند از تیم ایکس باکس به سورفیس توسط لارسون گرین هماهنگ شد .

با توجه به گزارش ها در آن زمان این حرکت اساسا در بسیاری تلاش های قبلی مایکروسافت دیده شده و یک ابزار توسعه جدید می باشد.

اما آیا دقیقا همان چیزی است که ممکن است در نهایت بر روی مچ دست خود داشته باشید؟

آن تبدیل به یک افزونه برای ویندوز 8 خواهد شد.

پروژه ساعت مچی هوشمند ایکس باکس به نظر می رسید بیشتر متمرکز بر تناسب اندام باشد هرچند فقط حرف و حدیث هایی در این مورد وجود داشتند ولی بسیار منطقی به نظر می رسد.

در صورتی که یک منطقه وجود داشته باشد که مایکروسافت با Kinect نسل بعدی بر آن متمرکز شده باشد، تناسب اندام است. برای توسعه نرم افزار این شرکت با تعدادی از شرکت های تناسب اندام از جمله نایک و آدیداس در حال همکاری است تا تکنولوژی موشن سنسور مناسبی ارائه دهد .

در واقع این شرکت با معرفی کینکت در E3 امسال تمرکز زیادی بر روی ورزش کرده است. بسیار معقولانه است که با استفاده از چنین شیوه زندگی و پیام بازاریابی متمرکز بر فعالیت، یک ساعت مچی هوشمند ورزشی با برند ایکس باکس عرضه شود که خون نایک در رگ هایش جریان دارد.

با این حال ، به نظر می رسد که این ایده از بین رفت و پس از نقل مکان کردن لارسون گرین از ویندوز، این پروژه به تیم سورفیس مایکروسافت سپرده شد.

این حرکت ، حاکی از یک تغییر عمده است که به نظر می رسد مایکروسافت به این پروژه نظر دارد، حتی اگر این شرکت هرگز به طور رسمی به این حرکت یا این که حتی ساعت مچی هوشمند وجود دارد اذعان نکرده است.

با تحویل پروژه به تیم سورفیس ساعت مچی هوشمند از تناسب اندام دور شده و بیشتر تبدیل به یک پوشیدنی هوشمند شده است.

شاید قابل توجه ترین تاثیر این جابه جایی مایل شدن دستگاه به سمت ویندوز 8 باشد. در واقع گزارش ماه جولای نشان می دهد که دستگاه به از یک نسخه به شدت دستکاری شده ی ویندوز 8 استفاده می کند.

در حالی که به شکل نامحسوس پروژه ساعت مچی هوشمند از تمرکز بر تناسب اندام دور می شود به ویندوز فون 8 و سایر دستگاه های مبتنی بر ویندوز نزدیک می شود.

انتظار می رود موسیقی و اطلاع رسانی از امکانات قطعی باشند.

0

2 نظر

  1. :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle: :struggle:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای فروش 16 میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

بر اساس گزارشات دریافتی مایکروسافت به دنبال فروش