اچ پی اولین چاپگر سه بعدی خود را سال آینده عرضه می کند

اچ پی اولین چاپگر سه بعدی خود را سال آینده عرضه می کند

اچ پی تایید کرد اولین پرینتر سه بعدی خود را در میانه ی سال بعد عرضه خواهد کرد.

مگ ویتمن مدیر اجرایی HP طی سخنانی در انجمن کانال های CANALYS به شرکت کنندگان گفت که این شرکت قطعا برای ورود به بازار چاپ سه بعدی برنامه ریزی کرده است.

او به شرکت کنندگان گفت: “ما در مورد چاپ 3D بسیار هیجان زده هستیم”.

HP یکی از بزرگترین نامها در چاپ امروز است. در کنار پرینتر های سطح مصرف کننده، HP یکی از بزرگ ترین برند ها در زمینه ی چاپ سازمانی می باشد.

اولین پرینتر های سه بعدی به احتمال زیاد به جای دوست داران گجت به مشتریان سازمانی تحویل داده خواهند شد. با این حال این شرکت پیش بینی می کند چنین وضعیتی در برای مدت طولانی دوام نخواهد داشت.

ویتمن گفت که این شرکت چاپ سه بعدی را به عنوان فرصتی برای قرار گرفتن در راس زنجیره چاپ می بیند.

“ما می خواهیم رهبری این تجارت را در دست بگیریم”، او به نقل از گزارشات ثبت شده گفت: “آزمایشگاه های HP در حال بررسی آن هستند.

یکی از زمینه هایی که شرکت امیدوار است در آن مزیت به دست آورد سرعت چاپ سه بعدی است.

ویتمن مثال چاپ یک بطری را زد که در حال حاضر بین هشت تا ده ساعت طول می کشد. او می خواهد این روند به طور چشمگیری تغییر کند. او همچنین گفت که این شرکت به دنبال کاهش قیمت چاپگر های سه بعدی است. ارزان ترین چاپگر های بازار در حال حاضر هزینه ای بیش از 1000 پوند دارند.

ماه گذشته سوپر مارکت آیسدای انگلستان اعلام کرد در فروشگاه یورک خود خدمات چاپ سه بعدی ارائه خواهد داد. در صورت موفقیت، این سرویس در 12 ماه آینده در بیش از 500 فروشگاه دیگر ارائه خواهد شد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای فروش 16 میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

بر اساس گزارشات دریافتی مایکروسافت به دنبال فروش