Bloomberg : آیفون 6 دارای اندازه ای بزرگ تر و تاچ اسکرین بهینه تری است

Bloomberg : آیفون 6 دارای اندازه ای بزرگ تر و تاچ اسکرین بهینه تری است

به گفته بلومبرگ اپل در حال کار بر روی دو پروژه بزرگ بر روی آیفون های جدید است. همچنبن بلومبرگ فاش کرد که نمایشگر این دو دیوایس اپلی 5.5 اینچ است و در نیمه اول سال 2014 معرفی میشود. و از طرف دیگر وال استریت ژورنال اعلام کرده است که این دو آیفون دارای اسکرین سرور ها و تاچ های بهینه تر از قبل میباشند.

طبق شایعات مربوط به آیفون های نسل بعد ; این آیفون ها با صفحه نمایش 5.5 اینچ منتشر خواهند شد یعنی 5 دهم از گلگسی اس 4 بزرگ تر ! این کار میتواند اپل را از رقیبانی چون HTC One , Moto X جلو بزند و به احتمال بسیار زیاد این آیفون میشود گل سرسبد جدید اپل.

با توجه به این که آیفون 5 اس که آخرین عضو خانواده اپل است دارای تکنولوژی NFC نیست انتظار میرود که آیفون 6 با NFC ظاهر شود. طبق شایعات صفحه نمایش این آیفون به مانند رقیب کره جنوبی ای خود منحنی یا انعطاف پذیر باشد. همچنین بلومبرگ در ادامه می افزاید که این آیفون یعنی آیفون 6 ، دارای سنسور های حرکتی و چشمی هستند که 10 ها برابر از رقیب سامسونگی خود برتر است و همچنین هسته نرم افزاری گسترش یافته است و میتوان به سادگی تمامی برنامه ها را به سادگی بر روی این آیفون اجرا نمود.

یک نفر دیگر هم در یکی از جامعه های مجازی از آیفون 6 اطلاعاتی دارد که نمیخواهد در اختیار دیگران بگذارد و فعلا هم فاش نمیکند.

پس با تکفارس ، تکنولوژیک باشید!…

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین