سقوط يك قهرمان : Winmap با ١٦ سال سابقه سقوط كرد

سقوط يك قهرمان : Winmap با ١٦ سال سابقه سقوط كرد

اين مديا پلير قدرتمند و به علاوه قديمي ،Winmap، توانست با حدود هر 90ثانيه 2000 شنونده ايستگاه هاي راديويي و با فرمت Mp3s ، سقوط مقتدرانه خود را اعلام كند.

 

اين نرم افزار توسط Justin Fraklen و Dmitry Blodyrev ساخته شد و از بدو تولد اين نرم افزار دانلود هاي بسياري صورت گرفت و بيشتر طراحان وبسايت فرمت اين نرم افزار را براي پخش فايل هاي صوتي قرار ميدادند تا به تدريج رقباي سرسختي چون KMP Player و Windows media player براي اين نرم افزار كهن سال پيدا شد و كم كم اين نرم افزار از صحنه روزگار تار و تار تر شد.

اوج اين نرم افزار سال 2002 بود كه در آن زمان اين نرم افزار توسط شركت AOL خريداري شده و حدود 80$ميليون صرف خريد اين نرم افزار شد و از آن پس نسخ هاي زيادي از اين نرم افزار براي پلتفرم هاي ويندوز و لينوكس منتشر شد و نسخه هاي جديد تر آن براي آندرويد و مك به علاوه iOS هم منتشر گرديد.

هنوز دليل مشخص و قانع كننده اي براي سقوط و از دوره خارج شدن اين نرم افزار از سوي شركت سازنده اين نرم افزار براي ما صادر نشده است و به احتمال زياد اين شركت ميخواهد يك نرم افزار جديد و بهتر بسازد و KMP را به خاك بكشاند.

شما ميتوانيد تا آخر ٢١ دسامبر آخرين نسخه موجود اين ندم افزار را بهصورت رايگان از وبسايت اختصاصي آن دانلود كنيد ، گرچه اين نرم افزار سقوط كرد اما ميليون ها انسان در سراسر كره خاكي روي پلتفرم خود از نرم افزار WINmap استفاده ميكنند

0

1 نظر

  1. من ک ده دوازده ساله دیگه ازش استفاده نمیکنم :-D

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین