گوگل عينك هوشمند خود را براي توسعه ي سخت افزارش باز كرد

گوگل عينك هوشمند خود را براي توسعه ي سخت افزارش باز كرد

- دراخبار تکنولوژی
19
۰

چندي پيش شركت گوگل(Google)بالاخره كيت توسعه دهنده ي سخت افزار عينك هاي هوشمندش را راه اندازي كرد!تاييد توسعه ي اين كيت را كمپاني روز سه شنبه تاييد كردو قول داد كه اين كيت ماه ديگر راه اندازي ميشود.
این کیت را می دهد توسعه دهندگان دسترسی به بخش هایی از سخت افزار شیشه ای که قبلا قفل شده است. نمونه هایی از قابلیت های جدید شامل اجازه دادن به توسعه دهندگان برای نوشتن برنامه های کاربردی که می تواند آفلاین کار، در زمان واقعی و که با استفاده از شتاب سنج دستگاه و GPS.

گوگل اشاره به کیت به عنوان یک GDK، یا کیت توسعه عينك.

عينك گوگل’مدافع توسعه دهنده ارشد تیموتی اردن صحبت به مخاطبان 100 یا توسعه دهندگان در hackathon، به این گفت که در حالی که آن را برای نصب برنامه ها، بیش از 83 درصد از صاحبان حداقل یک درعينك ها خود مشکل است.

“GDK را به شما راه را برای ایجاد خدمات برای کاربران در یک راه طبیعی و روزمره در زندگی خود،” اردن عنوان کرد و گفت توسط CNET به نقل از.

تا به حال، توسعه دهندگان تنها قادر به ایجاد برنامه های کاربردی با استفاده از API آینه بوده است.

GDK باز می شود به بسیاری از گزینه های برنامه نویسی جدید. آنها عبارتند از اجازه دادن به توسعه دهندگان برای دسترسی به ارائه دهنده محل، کنترل دوربین، قرار دادن خواسته های صدا و باعث به منو، ایجاد کارت های زنده و تشخیص حرکات بر روی پد لمسی.

تعدادی از برنامه های ساخته شده با GDK در این مراسم شرکت کرده بود که در اوایل به کیت نرم افزار دسترسی به demoed شد.

در ماه سپتامبر، یک نظرسنجی نشان داد که گوگل تحت تعقیب ترین ابزار شیشه ای بریتانیا است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

گوشی ELIFE E7 MINI با دوربین چرخشی و پردازنده 8 هسته‌ای

یک تولید کننده چینی به نام Gionee تلفن