کاربران سونی از مشکل اتصال به اینترنت PS4 بعد از انتشار در اروپا میگویند

کاربران سونی از مشکل اتصال به اینترنت PS4 بعد از انتشار در اروپا میگویند

- دراخبار تکنولوژی
266
۰

یکی از مشکلات کاربران کشور های اروپایی مثل ایتالیا و آلمان با PS4 ، اتصال آن به اینترنت بود و آنان میگفتند که اینترنت PS4 به صورت مداوم قطع و وصل میشود و خواستار درست کردن این مشکل توسط سونی است.

پس از پلی استیشن 4 سونی در اروپا روز گذشته آغاز شد، بیشتر مردم شکایت در مورد عدم توانایی خود را برای ورود به PSN را نوشتند.در یک پست در انجمن سونی، به ناظم گفت که حجم بالا بر روی PSN است که باعث رکود شبکه: “ما از این موضوع آگاه هستند و کار برای حل و فصل آن را با بیشترین سرعت ممکن با عرض پوزش برای ناراحتی و صبر و شکیبایی شما قدردانی،” مدیران نوشتند.

سونی همچنین انجمن پست به روز شده برای توضیح مسائل جدید با کد جبران / کوپن در PSN وجود دارد. برای پرداختن به هر چیزی که اشتباه رفتن و بررسی مسائل مربوط به شبکه بیشتر، “از گرو در اوردن کوپن” به PSN به طور موقت متوقف شده است.متاسفانه این بدان معنی است که کارت های پول، کوپن های محصول، کوپن های پلی استیشن به علاوه، PS3، PS4 ارتقاء کوپن و هر کوپن های دیگر برای محتوای دیجیتال در اوردن از گرو تا زمانی که این است حل شود. دیگر ویژگی های PSN هنوز هم باید در دسترس باشد، اما ممکن است مسائل متناوب وجود دارد، “سونی توضیح داد.

*منظور از کوپن ، PSN Cards میباشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین