سامسنوگ : راه رسیدن به موفقیت RAM است

سامسنوگ : راه رسیدن به موفقیت RAM است

xl_Galaxy s4

ساسمونگ راه مورفقیت گوشی های هوشمند را در رم آنها میداند. سامسونگ اظهار دارد که رم گوشی های هوشمند باید با پردازش ۴K UHD هماهنگ و همسان باشند.

این شرکت کره اعلام کرد که روز جمعه اولین رم LPDDR4 معرفی خواهد شد. به عبارتی این رم ها با دو برابر قدرت یک رم DDR4 عرضه میشوند ، یعنی پردازش نرم افزاری در حد یک PC معمولی! به گزارش سامسونگ ، به کار بردن این نوع رم های سازگار با صفحه نمایش های ۴K UHD را نقطه ای عطفی برای تبلت ها و تلفن های هوشمند دانسته و استفاده آنها را امری ملزون میداند.

تمرکز ما برروی تلفن های هوشمند ، ساخت یک chip قدرتمند است که بتواند تمام بازی ها و فیلم ها را بر روی رزلوشن بالا و چهار برابر Full HD به علاوه ۴K Ultra HD اجرا نماید.

شرکتی که ساخته رم و حافظه کوتاه سامسنوگ را بر عهده دارد ، اعلام نمود که Galaxy S5 قطعا دارای یک عدد رم ۴GB به حد یک PC-Enough میباشد.سازنده چیپ ها هم بیان کرد که در حال حاضر ، تلاش ما برای ساخت پردازنده های نسل جدید سامسنوگ ۶۴-بیتی است که سازگاری کامل با قطعات نسل بعد گوشی های هوشمند را دارد. به احتمال فراوان اولین اسمارت فونی که دارای این نوع رم خواهد بود Galaxy s5 است.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال ۲۰۱۵ بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین