Windows Phone 8 برروی Nokia Lumia 920 به طور کامل جلبریک شد

Windows Phone 8 برروی Nokia Lumia 920 به طور کامل جلبریک شد

این چند وقت بسیاری از دیوایس ها و سیستم عامل ها حتی سرور های بازی های آنلاین هک میشوند و نان هکر ها به اصطلاح در روغن است. بعد از کش و قوس های فراوان Windows Phone 8 هم بر روی Nokia Lumia 920 جیلبریک شد.

این جیلبریک به صورت کامل بوده و هکی به شکل JTag میباشد و هیچ راه فراری از دست هکر ها ندارد ، حتی مایکروسافت نمیتواند به Deivce شما دسترسی پیدا کند. همچنین میتوانید در این جیلبریک امکانات پولی را به صورت رایگان استفاده کنید و آن ها را بدون پرداخت هیچ پولی دریافت کنید.

ویندوز فون ها به علت امنیتی ضغیفی دارند یا بهتر است بگوییم که هکر ها ویندوز را ترجیح میدهند ، این سیستم عامل به آسانی جیلبریک میشود و شما میتوانید با یک جستجو کوتاه و فشردن یک کلیک دیوایس ویندوز فونی خود را جیلبریک کنید.

همانطور که میدانید چندی پیش iOS7  هم به طور کامل توسط گروه eVasi0n هک و جیلبریک شد که شما از آن پس میتوانید سیدیا و توییت های سیدیا را در دیوایس اپلی خود داشته باشید.

اما ناگفته نماند این جلبریک خطر های زیادی دارد که یکی از آن ها لو رفتن عکس های شخصی شما میباشد ، بنابراین قبل از جیلبریک برروی پوشه عکس های خود رمز بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین