سامسونگ : Galaxy S5 تا آپریل ، شاید با اسکنر تشخیص چشم

سامسونگ : Galaxy S5 تا آپریل ، شاید با اسکنر تشخیص چشم

این شرکت کره ای اصل ، قرار بر این گذاشته که پرچم دار آندرویدی نسل بعدی خود یعنی گلگسی اس 5 را تا آپریل ، با ظاهری جدید ، کوچکتر و بهینه تر منتشر کند. همچنین وعده داده است که این اسمارت فون دارای سنسور های تشخیص عنبیه چشم میباشد.

اسمارت فون نسل بعدی سامسونگ از اس 4 و یا اس 3 متمایز تر است ، به طوریکه این شرکت این گوشی آندرویدی را با تشخیص عنبیه چشم ، به وسیله کشتی در ماه آپریل یا مارس به سراسر جهان منتشر میکند.

آقای Young-hee Lee معاون رئیس بخش بازاریابی تلفن همراه سامسونگ در مصاحبه ای با شرکت بلومبرگ افزود :

بسیاری از مردم حالا از تشخیص اثر انگشت خسته شده اند و ما با راحت تر کردن کار آنها از سنسور های تشخیص عنبیه چشم استفاده خواهیم کرد.

سنسور های تشخیص عنبیه چشم ، چشم صاحب تلفن همراه را به راحتی تشخیص میدهد ، این سنسور میتواند به رقابت با HTC One MAX و یاقوت قرمز iPhone 5S برود و به راحتی آنها را به خاک بکوبد! این تلفن هوشمند براحتی HTC One MAX را از رده خارج کرده و حود را پرچم دار تلفن های هوشمند آندرویدی میبیند.

آقای یونگ لی در ادامه بیان میکند :

در S5 ما تغییرات فیزیکی زیادی ایجاد کردیم ، به طوریکه شما میتوانید به راحتی شباهت s4 و s3 را احساس کنید ، ولی در گلگسی اس 5 هیچ شباهت فیزیکی نسبت به نسخ قبلی این گوشی هوشمند نخواهیم داشت.

 

0

4 نظر

  1. گفته شاید هنوز که قطعی نیست که :-D

    0

  2. البته
    Exynos 6 که قراره 8 هسته ای همزمان(نه 4+4) با معماری 64 بیتی بیاد به این راحتی چشم پوشی کرد !!

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین