بازی ایرانی سبقت منتشر شد | باز هم جوانان ایرانی

بازی ایرانی سبقت منتشر شد | باز هم جوانان ایرانی

یکی از بهترین پیشرفت هایی که جوانان ایرانی روز بروز در بازی های رایانه ای دارند ، امروزه برای کشور عزیزمان در آمد زایی میکند. بازی هایی چون شبگرد یا ارتش های فرازمینی که جهانی شدند و چه بازی هایی چون ترکمانچای که تاریخ دلاوران کشورمان را بازتاب میدهد.امروزه ساخت بازیهایی برای آندروید هم رونق گرفته و موفق ظاهر شده است. یکی از این بازی ها که سه بعدی هم هست بازی ایرانی” سبقت” میباشد

این بازی ساخته تیمی به نام گیمزروم هست . وبسایت تکفارس این پست را برای حمایت این بازی تشکیل داده است. همچنین ناگفته نماند این بازی در سبک ریسینگ رکوردی هست و ویژگی ها در بازی هم قابل خرید هستند.

 شما می توانید تا ساعاتی دیگر بازی را از برنامه ی بازار با قیمت ۱۰۰۰ تومان دریافت کنید . توجه کنید شما با خرید این بازی می توانید ما را در ساخت بازی های آتی حمایت کنید . بازی تا ساعات آتی بر روی برنامه ی بازار منتشر خواهد شد ! گرافیک بازی در نسخه ی نهایی نسبت به تصاویر قدیمی بازی، دارای پیشرفت چشم گیری می باشد، به همین دلیل این تصاویر را برایتان آماده کرده ایم تا بتوانید از آن ها لذت ببرید . همچنین شما می توانید با ثبت بهترین رکورد ها در روز، روزانه یک شارژ ایرانسل دریافت کنید ! در پایین تصاویر جدید بازی سبقت را مشاهده کنید :

b6hh9qnlvhzlqgam73l.jpg

فروشگاه بازی

a1wjrcq330jhv6h03vvm.jpg

وجود چهار راه ها در بازی

q5ci6y7bu6r5yuv75j6h.jpg

جمع اوری سکه ها در بازی

9rh1wresu18qpe4qr4vc.jpg

GUI و محیط کاربری بازی

میتوان گفت این بازی در حال حاضر یکی از بهترین گرافیک های آندروید را دارا میباشد!

0

8 نظر

  1. محمد حسین حجازی

   ایول بری بازیت :yes:

   0

 1. اين كه همون بازي كلاه قرمزيه

  0

 2. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

  0

 3. بازیه قشنگی بود(هست!) :-D

  توضیه میکنم دان کنید ;-)

  0

 4. like download kojast man nemibinam
  :-?

  0

  1. سیدمحمدرضا قدمگاهی

   این بازی پولی هست

   0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین