انتشار خبر microsoft درباره windows 9 در ماه آپریل

انتشار خبر microsoft درباره windows 9 در ماه آپریل

- دراخبار تکنولوژی
61
۰

پس از انتشار آپدیت هایی از ویندوز 8 ، خبری جدید تمامی کاربران را شوکه کرد که این خبر چیزی جز انتشار اطلاعات درباره ویندوز 9 در کنفرانس سالانه microsoft در ماه آپریل نیست.به گفته یکی از وبلاگ نویسان مایکروسافت یعنی آقای Paul Thurrott ، قرار است ویندوز 9 در سال 2015 میلادی در ماه آپریل آن سال منتشر شود.

شایعاتی هم درباره این جانشین بعدی است که انگار آن فضای کاشی شده یا به اصطلاح Metro و منوی start با استیلی جدید تر هنوز در این سیستم عامل خواهد ماند. میاکروسافت پس از شکست سیستم عامل جدیدش موسوم به windows 8 ، جمع کردن این شکست یا به طور کلی این پروژه را رها کرده و حال برروی نسخه جدید این سیستم عامل با نام windows 9 ، راه جدیدی را پیش بگیرید. اما ناگفته نماند که اینها فعلا در حد شایعه است و همه چیز پس از کنفرانس سالانه شرکت microsoft مشخص می شود.

آقای Paul Thurrott اضافه کرد: تمرکز بیشتر گروه windows برروی منوی metro آن با خلاقیتی جدید تر و به روز تر و رفع ایرادات سیستم عامل فعلی است. انتظار می رفت که در کنفرانس سالانه مایکروسافت در ماه آپریل بیشتر نقطه تمرکز برروی کنسول جدیدش Xbox one و سیستم عامل windows phone 8 باشد اما انگار این نقطه مکانش را تغییر داده و روی سیستم عامل بعدی این شرکت نشانه رفته است.

مایکروسافت هم اکنون در حال کار برروی آپدیت 8.1 است که در آپریل 2014 منتشر می شود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعاتی درباره اسمارت فون nokia لیک شد

این مطمئنا دیگه نمی تواند رویایی بیش باشد.