رایانه شخصی با دو سیستم‌عامل ویندوز و اندروید در نمایشگاه CES 2014

رایانه شخصی با دو سیستم‌عامل ویندوز و اندروید در نمایشگاه CES 2014

- درCES, اخبار تکنولوژی
30
۰

شرکت چینی لنوو که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی در جهان محسوب می‌شود نسل جدید تبلت‌ها، رایانه‌های رومیزی، گوشی‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها و دستگاه‌های چندگانه خود را در نمایشگاه CES ۲۰۱۴ به نمایش گذاشت.

این شرکت چینی در بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی جهان اعلام کرد که در آینده نزدیک از فناوری‌های پوشیدنی خود نیز رونمایی می‌کند.

بسیاری از شرکت‌های الکترونیکی نسل جدید فناوری‌های پوشیدنی خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند، اما “نیک رینولدز”(Nick Reynolds) مدیر مرکز بازاریابی لنوو توضیح داده است که این اقدام در آینده نزدیک در این شرکت چینی رخ می‌دهد و هم‌اکنون فناوری‌های پوشیدنی لنوو در مرحله آزمایشگاهی به‌سر می‌برد.

این شرکت همچنین از یک رایانه شخصی رونمایی کرده است که به صورت همزمان شامل دو سیستم‌عامل مختلف می‌شود و امکان اجرای چند پلتفورم از جمله ویندوز و اندروید را برای کاربران فراهم می‌کند و کاربر در آن می‌تواند هر زمان که می‌خواهد بدون بوت مجدد سیستم‌عامل را تغییر دهد.

رینولدز پیش‌بینی می‌کند که امسال انواع رایانه‌های شخصی مجهز به دو سیستم‌عامل مختلف روانه بازار شوند. لازم به ذکر است که شرکت اینتل نیز اوایل هفته جاری از محصول مشابهی رونمایی کرده است.

لنوو که در سال ۲۰۱۲ میلادی از HP پیشی گرفت تا عنوان بزرگترین تولیدکننده رایانه‌های شخصی در جهان را از آن خود کند، اعلام کرد که هم‌اکنون ۱۷ درصد بازار جهانی رایانه‌ها را در اختیار دارد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

شایعات عرضه ی Mass Effect 4

Mass Effect 4 یکی از مورد انتظار ترین