اطلاعاتی درباره اسمارت فون nokia لیک شد

اطلاعاتی درباره اسمارت فون nokia لیک شد

این مطمئنا دیگه نمی تواند رویایی بیش باشد.  اسمارت فون اندرویدی نوکیا بعد از پراکنده کردن این شایعه اطلاعاتی درباره اش لیک شد که باز هم  البته با اطلاعاتی جدید تر شما را همراهی می کنیم.اسمارت فون که نشان از یک پوشش قوی ولی با استیلی بسیار آرام و با لوگوی همیشگی نوکیا را نشان می دهد که همان سبک قدیمی خود آن شرکت است اما برای اولین بار است که چنین گوشی را با روح سیستم عامل معروف اندروید می بینیم. تصاویر گزارشات قبلی وجود چنین گوشی را با سیستم عامل اندروید را تایید کرد و نکته مهم تری که مهر تایید را خورد آغاز رقابتی جدید بین صاحب دار آن سیستم عامل یعنی گوگل و علمدار نوکیا یعنی مایکروسافت است.

عکس جدیدی که همین اوایل منتشر شده حاوی شباهت ظاهری بین این گوشی اندرویدی با طراحی یکنواخت سری Lumia این شرکت است. با این حال مطمئنا تفاوت های زیادی در استیل خارجی بین یک گوشی اندرویدی با گوشی با سیستم عامل ویندوز فون است که شباهت های زیادی با آن شایعاتی که Asha-replacement مطرح کرده بود دارد.

با این حال هیچ کدام از شرکت های مایکروسافت و نوکیا اظهار نظری نداشتند.

حال درباره مشخصات دقیق تر این گوشی صحبت می کنیم.

این تصاویر اطلاعات فنی را درباره این اسمارت فون ارائه می دهد. با توجه به جزئیات آزمون های AnTuTu ، اسمارت فون جدید نوکیا با یک نسخه جدیدی از اندروید kitkat 4.4.1 ،یک دوربین 5 مگاپیکسل و صفحه نمایشی با اندازه متوسط 540 تا 854 پیکسل خواهد بود.

این اسمارت فون در کنگره جهانی موبایل و اسمارت فون در ماه فوریه معرفی مختصری شد.

0

3 نظر

  1. دفعه بعد اطلاعات خانوادگی بیل گیتس و اعضاش هم لیک میشه مطمئن باش :rotfl: :eek:

    0

  2. با مایکرو درست صحبت کن :shock:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

انتشار خبر microsoft درباره windows 9 در ماه آپریل

پس از انتشار آپدیت هایی از ویندوز 8