دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید

دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید

دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید

Footbal dasti v2.0 یک بازی زیبای فوتبالی است که گرافیک و گیم پلی بسیار عالی نیز دارد . این بازی 3 بعدی است و بر روی گوشی ها و تبلت های اندروید قابل اجرا می باشد . در نسخه جدید این بازی تیم ملی کشورمان همچون تیم های ملی سایر کشورها اضافه شده است . از دیگر ویژگی های این بازی زیبا و جذاب می توان به بازی های دوستانه ، بازی دو نفره و کاپ قهرمانی اشاره نمود . ما به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید . در زیر می توانید این بازی را با لینک مستقیم دانلود کنید و تصاویری از محیط این بازی را مشاهده کنید .

محیط بازی :

دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید دانلود بازی جدید فوتبال دستی برای گوشی و تبلت های اندروید

دانلود بازی :

qqqweqwe حجم فایل :13.2 مگابایت

0

5 نظر

  1. :dazed: :dazed: :dazed: :dazed: :dazed:

    0

  2. :cigarette: :airplane: :console: :present: :evilgrin: :reallypissed: :cloudy: :mail: :brb: :announce: :rainbow: :yawn: :cloudy: :rainbow:

    0

  3. :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت