لنز های جدید برای موبایل های عکاس !

لنز های جدید برای موبایل های عکاس !

لنز تدارک دیده شده است تا به لوازم جانبی تلفن همراه عکاس یاری برساند، که در کیفیت تصویر برتر برای دستگاه های آیفون و سامسونگ Galaxy متمرکز شده است.این لنز تاریخ انتشار مشخصی دارد که در ادامه خواهید دید.

پروژه Kickstarter به طراحی سیستم لنز برای گوشی های هوشمند که کاربران می توانند عکس های با کیفیت بالا بدون نیاز به کشیدن یک DSLR از اطراف عکس بگیرند.

بنیان گذار ، Marc Bross میگوید :

ما باید به ضبط تصاویر بهتر با تلفن های هوشمند بپردازیم .با این وجود راحتی خود، گوشی های فاقد خلاقیت است که این لنز های با کیفیت بالا این نیاز دوربینی را تامین می کنند.

با وجود گوشی های هوشمند که کوچک و راحت برای استفاده روزمره است، این را با دوربین های کوچک هستند که ارائه کیفیت تصویر ضعیف در مقایسه با دوربین های clunky مجهز شده است ، نشان میدهد.

 

0

2 نظر

  1. :struggle: :struggle: :sidefrown: :-P :rotfl: :shock: :blush: :cool: :-D :silly: :silly: :shock: :shock: :yes: :yes: :yes: :rotfl: :mean: :sweat: :shy: :-P :yawn: :-/

    0

  2. :soccer: :clover: :pumpkin: :bomb: :hammer: :knife: :handcuffs: :pill: :poop: :cigarette: :car: :island: :announce: :brb: :mail: :cell: :phone: :camera: :film: :tv: :clock: :lamp: :search: :airplane: :sick: :flagus: :flagus: :quiet: :pain: :inlove: :wilt: :shock: :shock: :kissed: :kissed: :inlove: :inlove: :drool: :drool: :giggle: :-$ :-$ :ZZZ: :female: :reallypissed: :shout: :shame: :quiet: :lashes:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین