مروری بر عناوین هفته ی گذشته(سری جدید)

مروری بر عناوین هفته ی گذشته(سری جدید)

- دراخبار تکنولوژی
29
۳

مروری بر عناوین هفته ی گذشته(سری جدید)

سال ۲۰۱۱ سالی که برای سونی بسیار بد گذشت

 در ماه می سال ۲۰۱۱ بود که هکر ها حمله ی گسترده ای به سوی PSN سونی داشتند که نزدیک به ۷۷ میلیون حساب کاربری به طور مستقیم هک شد و ضرر بسیاری به شرکت سونی وارد کرد که نزدیک بر ۲۵۰ هزار پوند ضرر مالی دید .

در پی کنفرانسی که اخیرا شرکت سونی داشته است یکی از مسئولان این شرکت از هکر ها تشکر کرد و اعلام کرد که این کار هکر ها باعث شد تا برای ما درس عبرت شود و به این مسئله پی ببریم که سیستم امنیتی ما بسیار ضعیف است و ما باید سیستم امنیت خود را قوی کنیم و آن را گسترش دهیم.

هکر ها در پی این اقدام توانستند به آدرس ایمیل ، پسورد، آدرس محل ( خانه یا محل کار)،تاریخ تولد افراد درPSN سونی دست پیدا کنند و سیستم امنیتی را دچار اختلال سازند.

 

 

فروش رضایت بخش سری لومیا نوکیا

فروش رضایت بخش سری لومیای نوکیا باعث شد تا سود نسبتا خوبی برای سه ماه آخر ۲۰۱۲ برای نوکیا داشته باشد.

شرکت نوکیا اعلام کرد که در سه ماه نخست سال ۲۰۱۲ مبلغ ۳۶۹ میلیون دلار به ۴۸۹ میلیون دلار افزایش داشته و در سه ماه آخر سال ۲۰۱۲ مبلغ ۴۸۴ میلیون دلار به ۵۷۶ میلیون دلار افزایش یافته که این نشان از فروش رضایت بخش سری لومیا نوکیا را دارد.

البته جدا از فروش بسیار رضایت بخش سری لومیا ، نوکیا اعلام کرده است که با این فروش نسبتا خوب، این قول را به طرفداران نوکیا خواهد داد که روند بازسازی نوکیا را از سر خواهد گرفت و قصد دارد که دوباره سلطه ی بازار تلفن های همراه را در دست گیرد و رقابت را آغاز سازد. 

0

3 نظر

  1. رضا خان بیگی

    :-D

    0
  2. ettela’ate jalebi bood

    0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

ال جی نیز نقشه ی ساخت ساعت های هوشمند را در سر دارد

ال جی نیز نقشه ی ساخت ساعت های