پیش نمایش بازی LORD OF FALLEN

پیش نمایش بازی LORD OF FALLEN

- دراخبار بازی, بازی ها
128
۲

داستان این بازی روایتی از هشت هزار سال پیش زمانی که خدا با بشر در حال جنگ بوده است را روایت میکند .

زمانی که انسانها پس از پیروزی بر خدا مطمئن شدند که دیگر خدا حمله نخواهد کرد اما این خاطر جمعی زمان زیادی دوام نیاورد وسپاهیان ژنرال دست به حمله وخواهان نجات خدا شدند.

عنوان :LORD OF FALLEN

سبک :اکشن نقش آفرینی سوم شخص

پلتفرم:ps3,ps4,x360,xone,pc

سازنده : CITY intractiv

در سال 2012 توسط شرکت CITY intractiv  سازنده ی بازی sniper:ghost warior عنوانی به نام project rpg  معرفی شد .

اطلاعات این بازی حاکی بر این بود که این بازی در سبک  نقش آفرینی است اما  کمی بعد خبر هایی به گوش می رسید گه ساخت این بازی متوقف خواهد شد اما پس از آن سازنده ی بازی این خبر را رد کرد و خبر از ادامه ی ساخت بازی ونوید یک بازی خوب داد و اعلام  کرد استیدیو های tomas gop,cl games  وdick13   ساخت این بازی را بر عهده خواهند داشت و همینطور تهیه کننده این بازی تهیه کننده دو عنوان بزرگ witchr 1,2 است.

داستان این بازی روایتی از هشت هزار سال پیش زمانی که خدا با بشر در حال جنگ بوده است را روایت میکند .

زمانی که انسانها پس از پیروزی بر خدا مطمئن شدند که دیگر خدا حمله نخواهد کرد اما این خاطر جمعی زمان زیادی دوام نیاورد وسپاهیان ژنرال دست به حمله وخواهان نجات خدا شدند.

نقش شما در این بازی شخصیتی به نام harkyn  است که شما کنترل آنرا بر عهده خواهید داشت .این شخصیت بیوگرافی خاص خودش را دارد شخصیتی که در زندگی خود رنگ خوش ندیده است و ظاهر او ظاهرخلافکاریست که بدن او پر از خالکوبی است.

اما این آدم نسبتا ظاهر به خلاف نقش نجات بشریت  را دارد او یک قهرمان معمولی نیست.

Lords-of-The-Fallen-Screenshot-01

LORD OF FALLEN یک بازی اکشن نقش آفرینی سوم شخص است .سازندگان بازی سعی بر این دارند تا سیستم گیم پلی بازی

را به قدری گسترش دهند که بازیکن در تمام لحظات بازی از آن نهایت لذت را ببرد.

باید گفت که سیستم گیم پلی بازی شباهتی به بازی dark souls  دارد اگر شما این بازی را تجربه کرده باشید حتما سیستم مبارزه ی بازی را که از تاکتیک های خاصی بهره میبرد به خاطر دارید.

مبارزات بازی اغلب به صورت تک به تک است البته این به این معنا نیست که مبارزات گروهی در بازی وجو ندارد بلکه ساختار بازی اینگونه است بگذارید آنرا با یک نمونه توضیح دهیم.

به عنوان مثال شما در حال مبارزه با یک لردی هستید که او سلاح ها وذره های سنگینی را دارد و با هریک ضربه زدن به شما از سلامتی شما میکاهد و شما باید در اینجا از تاکتیک خاصی استفاده کنید تا انرا از سر راه بردارید شما با به کاربردن تاکتیک خود وضربه زدن به لرد قسمتی از زره او کنده میشود و به این صورت کار برای شما آسان میشود البته زیا آسان هم نه در این وضعیت دشمن روبروی شما هم سرعت حمله ی بیشتری پیدا میکند.

شما از قسمت هایی که زره وجود ندارد میتوانید دشمن خود را از پای در آورید و او را نابود کنید .

این هایی که همه گفته شد یکی از دشمنان متوسط بازی است و شما باید منتظر سخت از اینها هم باشید.

در بازی سه کلاس مختلف وجو دارد:

Cleric:شما اگر میخواهید از طلسم های گوناگونی استفاده کنید این کلاس مناسب شماست.

Warior:اگر شما یک شخصیت قوی و تنومند همراه با زره وسلاح های سنگین میخواهید پس این کلاس مناسب شماست.

Rogue:اگر هم شما هل مخفی کاری هستید میتوانید این کلاس را انتخاب کنید.

هر کلاس گوناگونی خاص خودش را دارد و ما در هر کلاس  شاهد یک شخیت منحصر به فرد هستیم .

به عنوان مثال در کلاس مخفی کاری شما با یک قابلیت  خوب روبرو هستید شما در این کلاس میتونید یک روح شبیه شخصیت خوئ دست کنید وبا استفاده از آن دشمنان خود را فریب دهید وهمینطور روح را به سمت آنها پرتاب کنید و یک آسیب جدی به آنها وارد کنید.

LORD OF FALLEN

سبک های مبارزاتی هر کلاس هم با یکدیگر متفاوت است وهر کلاس سبک خاص خود را دارد شما میتوانید از جادوهایی که در بازی وجو دارد نهایت استفاده را ببرید البته نکته هم در این بین وجو دارد اگر شما دشمنان خود را بدون استفاده از جادو از بین ببرید بازی  به شماوسایل و سلاح های جدیدی خواهد داد البته این کار کار آسانی نیست!

LORD OF FALLEN یک بازیOPEN WORLD  نیست البته با این حال شما با دنیای بزرگی در بازی روبرو هستید که باید منتظر آن باشید در بازی کاوشگری های زیادی وجو دارد که حسابی سرگرم آنها خواهید شد .

نکته ی دیگر بازی سلاح های بازی است که برای خودش دنیایی دارد البته گفته شده است که دربازی وسایلی برای ساخت سلاح هم وجود خواهد داشت. شما باید در بازی در انخاب سلاح دقت کنید زیرا وزن سلاح بازی در حرکت بازیکن تاثیر زیادی دارد.

همانطور که گفتیم در بازی مکانهای زیادی برای کاوش وجو دارد که در آنها مکانهایی مخفی وجو دارد که شما با یافتن آنها از امتیازات و پاداش های خوبی بهره مند میشوید.

موتور بازی سازی بازی   city intractiv نام دارد موتوV خود شرکت سازنده که بوسیله این موتور مناظر وصحنه هایی دیدنی وخارق العاده ای خلق شده است که واقعا دیدنی است.

در بازی جزئیاتی همچون شخصیت ها و محیط بازی بسیار دقیق کار شده است این حرف شخصی من نیست بلکه حرف منتقدین است.

نکته دیگر در بازی این است که سازندگان از تکنولوژی phxsx استفده کره اند , به وسیله این تکنولوژی در بازی شاهد افکت هایی خواهید بود که  بسیار طبیعی هستند به عنوان مثال نشستن  برف روی زمین  اشاره کرد که در نوع خود بسیار دیدنی وجالب است.

کلام آخر

با توجه به اینکه این بازی هنوز منتشر نشده است وقضاوت درباره ی آن کمی زود است و ولی باید گفت این بازی یک بازی امیدوارکننده و موفق خواهد بود که سازندگان نوید این را داده که این بازی یک فرنچایز نیست و آنها سعی میکنند تا هرچه که در توان خود دارند به کار ببرند و توانایی خود را به همه نشان دهند.

 LORD OF FALLEN برای کنسول های نسل هفتم وهشتم وهمینطوربرای رایانه ای شخصی عرضه خواهد شد.

محسن یزدان دوست

0

2 نظر

  1. :quiet: :shame: :shame: :rose: :female: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :snicker: :snicker: :snicker: :snicker: :snicker: :snicker: :snicker: :snicker: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :laugh: :laugh: :laugh: :-)) :-)) :-)) :shy: :shy: :shy: :blush: :blush: :blush: :disdain: :disdain: :disdain: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بررسی SmartWear ساعت هوشمند جدید سونی

سونی امسال در نمایشگاه CES  محصولات جدید وگوناگونی