MGS: Ground Zeroes هم در PS4 بهتر می باشد

MGS: Ground Zeroes هم در PS4 بهتر می باشد

- دراخبار تکنولوژی
33
۱

و باز هم خبر ناراحت کننده دیگری برای طرفداران Xbox One! با توجه به گزارشی که از Kojima Productions رسیده است و اطلاعات منتشر شده،بازی MGS: Ground Zeroes بر روی Xbox 360,PS3 و Xbox One با رزولوشن 720p اجرا شده و در PS4 با رزولوشن 1080p اجرا می شود! این گزارش نشان می دهد که قدرت کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One در حد کنسول های نسل قبل می باشد و پیش رفت چندانی نداشته است.

و هم چنین این خبر می تواند خوشحال کننده برای طرفداران PS4 باشد چرا که سازندگان بازی بالاخره موفق شدند این بازی را بر روی PS4 با رزولوشن 1080p اجرا کنند. اما این تمام ماجرا نیست؛ نسخه های PS3,Xbox 360 با رزولوشن 720p و هم چنین 30 فریم بر ثانیه – نسخه Xbox One با رزولوشن 720p و 60 فریم بر ثانیه و نسخه PS4 با رزولوشن 1080p و 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود. حداقل این یک نکته خوب می باشد که فریم نسخه Xbox One به PS4 می رسد اما باز هم برای مایکروسافت یک شکست محسوب می شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ با ما در میان بگذارید

توضیحاتی پیرامون بازی:

عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جدید ترین بازی در سری MGS می باشد که اولین بار در VGA 2012 معرفی و نمایشی از خود داشت و با نام The Phantom Pain معرفی شد. پس از مدتی سکوت، کوجیما بالاخره در مصاحبه ای مرموز اعلام نمود که The Phantom Pain همان Metal Gear Solid V بوده و توسط Kojima Production در دست ساخت می باشد. پس از مدتی نسخه دیگری نیز معرفی شد و Ground Zeroes نام گرفت که این نسخه مقدمه ای خواهد بود بر MGSV: The Phantom Pain و ماه آینده برای Xbox 360,PS4,Xbox One,PS3 عرضه می گردد.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سایت Feedly نیز توسط DDoS هک شد!

روز گذشته، Feedly و Evernote گزارش دادند که