Moto 360؛ همراه با یاقوت کبود و شارژر بیسیم

Moto 360؛ همراه با یاقوت کبود و شارژر بیسیم

- دراخبار تکنولوژی
31
۰

موتورولا در تبلیغ خود می خواهد از موادی که در ساخت ساعت خود میخواهد استفاده کند پرده برداری کرد. بر اساس منابع نامعلوم از وبلاگ games and gadget blog موتو 360 از صفحه ای از جنس یاقوت کبود استفاده خواهد کرد.

سایت ذکر شده در ادامه بنا بر منابع خود میگوید که این ساعت از یک نمایشگر OLED و مگنت های مربوط به شارژ بیسیم استفاده خواهد کرد. یک نماینده ی موتورولا از اظهار نظری در مورد شایعه های گفته شده سر باز زده اما گفته خبرهای بیشتری به زودی خواهید شنید. شایعات گفته شده به نظر با اشارات موتورولا در مورد موتو 360 مطابقت دارند. یاقوت کبود از موادیست که معمولا در ساعت های با کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد. این در حالی است که  اکثر ساعت ها و گوشی ها از محافظ صفحه ی گوریلا گلس استفاده میکنند.

ایده ی شارژ بیسیم قبل از این از آنجایی که موتورولا گفته بود در ساعت پورت Micro USB برای شارژ کردن وجود ندارد برای همه مورد تایید بود. جیم ویکس مدیر اجرایی موتورولا و موتو 360 پیش از این گفته بود که کمپانی بر روی یک روش مخفی برای شارژ کردن دستگاه در حال کار است.  تکنولوژی نمایشگرهای OLED با توجه به مصرف خوب انرژی به طور وسیعی در گوشی های هوشمند در حال استفاده است. ویکز بیش از این وارد جزئیات نشد اما گفت مدیریت باتری این وسیله یکی از اولویت های این شرکت بوده.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه