اندروید 4.3 برای SONY XPERIA M تایید شده و به زودی عرضه میشود

اندروید 4.3 برای SONY XPERIA M تایید شده و به زودی عرضه میشود

- درSONY, شرکت های موبایل, موبایل, موبایل
67
۰
اندروید 4.3 برای SONY XPERIA M تایید شده و به زودی عرضه میشوداندروید 4.3 برای SONY XPERIA M تایید شده و به زودی عرضه میشود

ما تعدای خبر خوب برای دارندگان  گوشی Sony Xperia M داریم. با این که شرکت سونی به زودی در حال عرضه ی Xperia M2 هستش، مدل قبلی رو فراموش نکرده است.
ظاهرا سونی در حال کار بر روی آپدیت رام  Android 4.3 Jelly Bean و به زودی این آپدیت در حال عرضه میشود. اولین کشوری که به نظر میرسه باید این آپدیت رو دریافت کنه، فرانسه هستش هون طور که پیک SFR آپدیت رام رو اخیرا تایید کرده بود

هم چنین Vodafone Australia تست کردن آپدیت اندروید جدید رو بر ورژن Xperia M خودش به اشتراک گذاشت و اگه همه چی بدون مکث پیش بره، Android 4.3 Jelly Bean برای نسخه ی استرالیایی گوشی Xperia M به زودی باید به بیرون عرضه بشه.

به هرحال، به نظر میرسه سونی توسعه دادن آپدیت رو به پایان رسانده و برای تمام نسخه های گوشی Xperia M تا چند هفته ی آینده این آپدیت روعرضه میکنه.

بنابر گفته ی SFR، تغییرات آپدیت جدید برای Xperia M شما Android 4.3 Jelly Bean،UI سریع تر، آپدیت برنامه ی مولتی مدیا (Walkman, Album, Movies)، تم های xperia و مدیریت بومارک بهتر در کروم رو به همراه خواهد داشت.

هنوز حرفی درباره ی این که Xperia M مانند گوشی Xperia M2   آپدیت کیتکت رو بعدا در این سال دریافت بکنه زده نشده .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دانلود فایل منیجر ZArchiver ورژن 0.6.6 برای اندروید

با استفاده از نرم افزار ZArchiver  می توانید