بدترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲

بدترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲

- دراخبار تکنولوژی
45
۱

بدترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲

با پایان یافتن سال ۲۰۱۲ و انتشار گزارش های فروش و سود دهی تعطیلات آخر سال قصد داریم تا طی چند مرحله برنده ها و بازنده های سال ۲۰۱۲ را در ضمینه های “برترین کمپانی های تولید کننده گوشی های تلفن همراه اندرویدی ”  ، ” برترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲″ ، ” بدترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲″ و در نهایت ” برترین تبلت های اندرویدی سال ۲۰۱۲″ معرفی کنیم.

در مقاله های قبلی “برترین کمپانی های تولید کننده گوشی های تلفن همراه اندرویدی” و “برترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲” را به شما معرفی کردیم. امروز قصد داریم تا بدترین اسمارت فون های اندرویدی سال ۲۰۱۲ را به شما معرفی کنیم! یادتان باشد هر جا این اسمارت فون ها را دیدید راهتان را کج کنید و مسیرتان را عوض! خلاصه فرار کردن شایسته تر از ملاقات با این مثلا اسمارت فون ها می باشد!

البته لازم به ذکر است که این لیست بر اساس چندین مورد از جمله “معرفی دیر هنگام گوشی ها”، ” وجود گزینه های بهتر هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت”، فراموش شدن توسط کمپانی و ساپورت نشدن” و … بسته شده است. نکته دوم اینکه خوشبختانه اکثر این گوشی ها به صورت قراردادی با اپراتورهای خاص ارائه می شوند، به همین دلیل تعداد زیادی از این ها هرگز در کشور ما دیده نمی شوند ( چه بهتر!).

۱- LG Intuition

بارها در وب سایت های مختلف گفته ام که امسال، سال گوشی های مجهز به صفحه نمایش های پنج اینچی می باشد. ال جی این موضوع و ایده را پارسال مطرح کرد و به آن جامه عمل پوشاند اما با یک اشتباه بزرگ خودش محصول و اختراع جدیدش را نابود کرد. استفاده از صفحه نمایش با ابعاد ۴:۳ ! انگار نه انگار که حالا دنیا، دنیای صفحات عریض و با مقیاس ۱۶:۹ می باشد. به این ترتیب محال ممکن است که شما بتوانید با یک دست با این گوشی کار کنید و عمرا در جیب هم جا نمی شود! این گوشی را دیدید فرار کنید!

1

۵٫۰″ HD-IPS LCD Display

dual-core 1.5GHz

۱GB of RAM

۳۲GB of internal storage; No SD Card slot

—————————————————————————————————-

۲- Kyocera Rise

تصور کنید برندی عجیب و غریب و ناشناخته محصولی متعلق به ۲ سال پیش را با افتخار امسال عرضه کند! به نظر شما چه اتفاقی می افتد؟ حتی فکر کردن به این گوشی هم گناهی بزرگ محسوب می شود! صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی و پردازنده یک گیگاهرتزی تک هسته ای و مجهز به اندروید ویرایش بستی حصیری ! بیخیال!

2

۳٫۵″ IPS LCD Display

Single-core 1GHz processor

۵۱۲MB of RAM

۲GB internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۳- HTC DROID Incredible 4G LTE

زمانی اچ تی سی گوشی DROID Incredible را عرضه کرد که نسبتا محصول بدی نبود. فروش نسبتا قابل قبولی هم داشت اما ساپورت ۴G را نداشت. اچ تی سی برای رفع این نقیصه گوشی را از تو طراحی کرد (البته ظاهری!) و صرفا با این قابلیت جدید جیب مردم را از نو خالی کرد! فکر کنید که مثلا تنها تفاوت Galaxy SIII با Galaxy SII ساپورت ۴G می بود! یک گوشی جدید و هزینه های جدید فقط برای یک ارتباط قوی تر اینترنتی

3

۴٫۰″ SLCD display

dual-core 1.2GHz processor

۱GB of RAM

۸GB internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۴- Motorola DROID 4

اینجا هم تقریبا اتفاقی مشابه HTC DROID Incredible 4G LTE افتاده است! Motorola DROID گوشی فوق العاده ای بود اما Motorola DROID 4 یک آپدیت به درد نخور! لازم به ذکر است که آپدیت اندروید این گوشی هم به نسخه چهارم اندروید حدود هشت ماه طول کشید. پس ساپورت بد موتورولا از یان گوشی را نیز در نظر داشته باشید. کمی بعد هم با آمدن DROID RAZR MAXX این گوشی کاملا از یادها رفت.

4

۴٫۰ TFT Display

Full QWERTY keyboard

Dual-core 1.2GHz TI OMAP 4430

۱GB of RAM

۱۶GB internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۵- LG Viper 4G LTE

در نظر بگیرید که مثلا اپراتوری یک گوشی جدید را با ساپورت LTE به شما بفروشد اما این تکنولوژی تقریبا به هیچ درد شما نخورد و بلافاصله هم با آمدن نسخه بعدی منسوخ شود. سرنوشت این گوشی چه می شود؟ این همان بلایی است که سر این اسمارت فون آمد و تقریبا آن را از دور رقابت حذف کرد.

5

۴٫۰″ TFT display

dual-core 1.2GHz processor

۱GB of RAM

۴GB internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۶- T-Mobile myTouch Q 2

باز هم یک گوشی دیگر با سخت افزار نا امید کننده و آن هم با اندروید نان زنجفیلی در سال ۲۰۱۲ ! این گوشی به هیچ دردی نمی خورد! در اصل حداکثر تاریخ مصرف این مشخصات همان موقعی بود که تازه این گوشی عرضه شد و میخواست وارد میدان رقابت شود! بعضا به فکر فرو می روم که چرا اپراتورای آمریکایی با سازندگان چنین محصولاتی قرارداد می بندند؟

6

۴٫۰″ capactive touchscreen

Full QWERTY keyboard

۱٫۴GHz Snapdragon processor

۱GB of RAM

۴GB of internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۷- Samsung Galaxy Stellar

فکر کرده اید سامسونگ بلد نیست محصول بد بسازد و این لیست فقط از آن برندهای گم نام می باشد؟ اشتباه است! Samsung Galaxy Stellar یک گوشی با سخت افزار نه چندان خوب و امیدوار کننده با ابعاد کوچک و صفحه نمایش چهار اینچی اما با یک عالمه دکمه روی این صفحه کوچک می باشد! back, home, recents و menu از جمله این دکمه ها می باشند! به نظر اگر این گوشی جا داشت و یا سامسونگ کمی پر رو تر بود! چند دکمه دیگر هم به این کوشی کوچک اضافه می کردند.

7

۴٫۰″ TFT Display

dual-core 1.2GHz Snapdragon

۱GB of RAM

۴GB internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۸-LG Lucid

باز هم ال جی ! مشکلات بی شمار گوشی همچون اشکالات وای فای و ساپورت نرم افزاری فوق العاده ضعیف (البته این مورد برای محصولات ال جی طبیعی است!) این گوشی را به نمونه ای ناموفق تبدیل کرده است.این گوشی نیز حدود شش ماه در صف انتظار برای آپدیت اندروید بوده است.

8

۴٫۰″ IPS LCD display

dual-core 1.2GHz procesor

۱GB of RAM

۸GB of internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۹- Samsung Galaxy Victory 4G

اپراتور Sprint کلا دامنه وسیعی برای ساپورت شبکه LTE ندارد اما اصرار زیادی برای عرضه گوشی های مختلف با ساپورت این فن آوری دارد. نتیجه این می شود که تعدادی گوشی این وسط قربانی می شوند. Galaxy Victory گوشی بدی نیست اما به واسطه همین سیاست به مهره ای سوخته بدل شده است.

9

۴٫۰″ TFT 800×۴۸۰ resolution

Dual-core 1.2GHz Snapdragon processor

۱GB of RAM

۴GB of internal storage; Expandable to 32GB

—————————————————————————————————-

۱۰- HTC One V

اچ تی سی همیشه برای تعداد محدودی از اسمارت فون هایش سنگ تمتم می گذارد و همیشه به سرعت آن ها را آپدیت می کند (بماند که اصولا آپدیت های اچ تی سی سراسر باگ و اشکال می باشند!) اما از طرفی برخی گوشی های دیگر را اصلا انگار نه انگار که عرضه کرده است! فکر کنید یه گوشی با پردازنده تک هسته ای از این کمپانی در سال ۲۰۱۲ عرضه شود. به نظر شما این گوشی در کدام لیست قرار می گیرد؟ بیچاره One V !

10

۳٫۷ Super LCD2 Display

۵۱۲MB of RAM

۴GB internal storage; Expandable to 32GB

۱GHz single-Core Snapdragon processor

 —————————————————————————————————-

تجربه کار با محصولی بدرد نخور تر از این ها را داشته اید؟ نظر شما درباره این مجموعه چیست؟ ما را از نظرات ارزشمند خود آگاه کنید.

0

1 نظر

  1. مصطفی تحویلدار

    ال جی گند زده رفته

    0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

با آپدیت گلکسی اس ۵ از دوربین و سنسور اثر انگشت سریعتر لذت ببرید

برای نسخه بین المللی گلکسی اس ۵ هم