لنز تمرکزی برای استفاده با iphone

لنز تمرکزی برای استفاده با iphone

- دراخبار تکنولوژی
59
۰
لنز تمرکزی برای استفاده با iphone

با این لنز های جدید موسوم به Lensbaby شما می توانید گوشی آیفون خود را به یک دوربین عکاسی مجهز به یک لنز تمرکزی برای گر فتن عکس هایی شبیه به تصاویری که میبینید تبدیل کنید.

این لنز ها کوچک برای اولین بار است که برای گوشی های هوشمند عرضه میشوند که دارای بدنی الومینیومی ظریفی است این لنز با استفاده از خاصیت آهن ربایی یا همان خاصیت مغناطیس به پشت گشی آیفون شما و روی قسمت دوربین نصب میشود .البته لازم به گفتن است که این لنز به علت اینکه هر دو سر آن خاصیت مغتاطیسی دارد میتوانند روی هر گوشی که دوربین مغتاطیسی دارد نصب شود و مورد استفاده قرار گیرد.

لنز تمرکزی برای استفاده با iphone

این خبر خوبی برای تمام دوستداران عکاسی است به خصوصو کسانی که با موبایل به عکاسی می پردازند پیش از این لنز های زیادی با کاربرد های دیگر برای اسمارت فون ها عرضه شده بود مانند لنز های موسوم به تله فوتو -یا لنز های فیش آیز و پولارایز اما این لنز که یک لنز تمرکزی است برای اولین باز عرضه شده است.

البته این لنز مخصوص گوشی های آیفون 4 اس 5 و 5اس و 5 سی طراحی شده است اما میتوان با کمی دقت در نصب دقیق بر روی گوشی های دیگر هم از این لنز استفاده کرد.

لنز تمرکزی برای استفاده با iphone
لنز تمرکزی برای استفاده با iphone

 

یک نرم افزار کار با لنز تمرکزی هم وجو دارد که هنگام کار با این لنز ها می توانید از این برنامه به عنوان برنامه کاربردی پیشرفته تری نسبت به برنامه پیشفرض دوربین گوشی خود استفاده کنید و تنظیمان بیشتری را برای گرفنت عکس های تمرکزی داشته باشید البته کمی تفاوت بین عکس های گرفته شده با این لنز و لنز های واقعی دوربین های حرفه ای وجود دارد که طبیعی به نظر میرسد چون همون طور که گفتیم لنز های حرفه ای طراحی ویز ه ای دارند و بسیار هم گران تر از این لنز های کوچک هستند.

قیمت این لنز ها 50 دلار در بازار آمریکا است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015

خبری مبنی بر یک پیش بینی بزرگ به