BMW M4 یک خودرو هیجان انگیز و پرقدرت

BMW M4 یک خودرو هیجان انگیز و پرقدرت

- دراخبار تکنولوژی
77
۱
BMW M4 یک خودرو هیجان انگیز و پرقدرت

کمپانی بزرگ بی ام و این بار با M4 پا به عرصه سرعت و جاده گذاشته است که در ادامه میتوانید تصاویر بیشتری را از این خودرو ببینید و همچنین با خصوصیات این خودرو لوکس بیشتر آشنا خواهیم شد.

این خودرو با سقف جمع شدنی همانند تمام خودرو های سری BMW M است هیجان انگیز به نظر میرسد. اما همین سقف جمع شدنی میتواند به افزایش وزن خودرو منجر شود و همین مسئله است که بالانس و میزان قدرت ماشین را تحت تاثیر قرار میدهد.

BMW M4 یک خودرو هیجان انگیز و پرقدرت

اما مطمئن باشید که با رانندگی در جاده های سرسبز و زیبا ان هم با این خودرو یعنی M4 convertible 2015  شما را به وجد خواهد آورد و تمام کمی ها و کاستی های سری ام از خودرو های بی ام و را فراموش خواهید کرد.

شاید به علت سقف باز این خودرو صدای موتور این خودرو که با قدرت 425 اسب بخارو توربوشارژ سه لیتری که با شش سیلندر کار میکند بیشتر به گوش برسد و کمی باعث آزار سرنشینان این خودرو شود.این خودرو با ظاهری زیبا و هیجان انگیزی که دارد می تواند تمام افرادی را که تشنه ی هیجان و تجربه کردن چیز های جدد هستند را راضی نگه دارد.این خودرو دارای یک سیستم تعلیق انطباقی است.که آن عدم بالانس ناشی از نبود سقف و همچنین عدم تعادل این خودرو را تا حدی کاهش میدهد و تجربه رانندگی با آن را لذت بخش تر میکند.

بدنه این خودرو هم بسیار جالب و قابل بررسی است:بدنه این خودر از نوعی پلاستیک فیبر کربنی ساخته و پوشیده شده است همچنین بسیاری از قطعات خودرو از هم پلاستیک های فیبر کربنی ساخته و پوشیده شده اند که باعث کاهش وزن کلی خودرو میشود.

BMW M4 یک خودرو هیجان انگیز و پرقدرت

سقف این خودر در مدت زمان بیست ثانیه جمع میشود و یا در حال عکس در همین مدت به حالت اولیه خود باز میگردد. وقتی سقف خودو بسته میشود در درون فضای داخلی خودرو احساس کمبود جا و فضا خواهید کرد اما در حالت باز بسیار عالی خواهد بود. در داخل این خودرو شاهد آخرین نسخه از برنامه اختصاصی بی ام و موسوم به BMW idrive هستیم که یک تاچپد فوق العاده عالی را شامل میشود.قسمت سرگرمی این خودرو نیز بسیار عالی طراحی شده است که شما را قادر میسازد تا به راحتی به اینترنت دسترسی داشته باشید و بتوانید در موتور جستجو گر گوگل کار کنید یا به صفحات خود در شبکه های اجتماعی سری بزنید و از وبگردی حین رانندگی و زمان بودن در خودرو لذت ببرید.

شاید رانندگان حرفه ای و افراد پولدار این ماشین را زیاد ماشین خوبی ندانند و آن را مسخره فرض کنند .اما باید بدانید که این ماشین با قیمتی مناسبی که خواهد داشت میتواند بازار خوبی را در تمام دنیا برای خود کسب کند و سود آوری خوبی را برای کمپانی المانی بی ام و داشته باشد .کمپانی بی ام و این تجربه را با M3 کسب کرده است و انتظار میرو که این اتفاق با M4 convertible هم رخ بدهد و بار دیگر شاهد درخشش بی ام و در بازار های جهانی خودرو باشیم.

BMW M4 یک خودرو هیجان انگیز و پرقدرت

 

0

1 نظر

  1. خيلى خيلى عاليه :shock: :yes: :yes:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015

خبری مبنی بر یک پیش بینی بزرگ به