زمانیکه PS4 از Xbox One پیشی میگیرد!

زمانیکه PS4 از Xbox One پیشی میگیرد!

- دربازی ها, کنسول ها
85
۰

به تازگی چارتی از مقایسه ی بازی های کنسول نسل جدید منتشر شده است. این جدول که از نوامبر 2013 شروع میشود و تا می 2014 ادامه دارد به صروت واضح نشان میدهد که کنسول سونی هنوز هم حرف اول را می زند!

این جدول که توسط یکی از کاربران «NeoGaf» درست شده است، تعداد بازی هایی را که برای دو کنسول PS4 و XBOX ONE «از نوامبر 2013 تا می 2014» آمده و خواهد آمد را مقایسه می کند. براساس این چارت در ماه نوامبر 2013 برای XBOX ONE حدوداً 21 بازی منتشر شده درحالیکه در همان ماه برای کنسول سونی 24 بازی منتشر شد. اما این نکته را از یاد نبریم که نوامبر 2013 همان ماهی بود که هر دو کنسول به بازار عرضه شدند.در دسامبر 2013 برای ایکس باکس وان، 5 بازی منتشر شد ولی برای پلی استیشن، 6 بازی عرضه شد. شما عزیزان جزئیات بیشتر را میتوان از جدول پایین دریافت نماید.

gT5kpTbکم کم داریم به نمایش E3 2014 نزدیک می شویم و این آخرین فرصت برای مایکروسافت هستش تا ورق را به نفع خود برگرداند. رئیس جدید ایکس باکس آقای Phil Spencer نیز قبلاً قول داده بود که برای E3 امسال برنامه های متنوعی دارد. حالا باید صبر کرد و دید که آیا مایکروسافت در نمایش امسال موفق خواهد بود یا خیر؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تصاویر جدید لو رفته از LG G3 !

ساعاتی پیش تصاویری جدید از پرچم دار جدید