دارندگان Samsung Galaxy S5 که مشکل دوربین دارند باید گوشی خود را عوض کنند

دارندگان Samsung Galaxy S5 که مشکل دوربین دارند باید گوشی خود را عوض کنند

- دراخبار تکنولوژی, مقالات
349
۲

در روزهای گذشته بارها شاهد گلایه ی خریداران گوشی Samsung Galaxy S5 در اینترنت بودیم. این گلایه ها مربوط به باگ دوربین این گوشی است. حال به نظر می رسد که این مشکل غیر قابل حل بوده و تنها با تعویض گوشی درست می شود!

به گفته ی این کاربران، وقتی که آنها به نرم افزار دوربین می روند، پیغام خطایی به متن “Warning: Camera Failed.” ظاهر می شود. متن ظاهر شده به معنی عدم کارکرد دوربین به صورت صحیح و کامل است. پیش از این مشکل گفته شده در گوشی های Samsung Galaxy S III و Samsung Galaxy S4 هم دیده شده بود. به هر حال به نظر می رسد که این مشکل در گوشی جدید شرکت سامسونگ بسیار گسترده تر بوده و تعداد زیادی از آن رنج می برند. حال اوپراتور ورایزن که یکی از فروشندگان این گوشی است تصمیم به تعویض گوشی ها گرفته. این اوپراتور در توئیتر خود اعلام کرده است که گوشی های معیوب پس از تست و مطمئن شدن تعویض خواهند شد.

سامسونگ هم پس از این مساله تصمیم به این کار گرفته و در حال تعویض گوشی های معیوب با گوشی های جدیدتر و سالم است. طبق گفته های مسئولان سامسونگ و ورایزن هنوز دلیل این مشکل مشخص نشده و نتوانسته اند بفهمند که کجای کار مشکل دارد. کسانی که ارور را برای اولین بار ببینند، برای همیشه دوربین گوشی خود را از دست خواهند داد و دوربین 16 مگاپیکسلی آنها به طور کامل از بین خواهد رفت. در حال حاضر تنها راه حال موجود تعویض گوشی با یک گوشی جدید و سالم است. امیدواریم دوستان عزیزی که در ایران این گوشی را خریده اند با مشکل مواجه نشوند. اگر تصمیم به خرید این گوشی دارید بهتر است از تصمیم خود صرف نظر کنید.

0

2 نظر

  1. همشهریه گلم ممنون بابت فعالیتت سایت عالی داری :yes: :inlove: :inlove:

    0

  2. بهتره بجاي نوشتن كلمه صرف نظر نوشته بشه كمي صبر كنيد تا اين مشكل بصورت كامل رفع بشه

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه