به روز رسانی جدید WhatsApp، اجازه ی بی صدا کردن گروه ها به مدت ۱ قرن را می دهد

به روز رسانی جدید WhatsApp، اجازه ی بی صدا کردن گروه ها به مدت ۱ قرن را می دهد

- دراخبار تکنولوژی
73
۰

به روز رسانی جدیدی برای برنامه ی پیام رسان و محبوب Whatsapp منتشر شده است. این به روز رسانی که نسخه ی ۲٫۱۱٫۲۳۰ است، هنوز در Google Play Store قرار نگرفته است. این به روز رسانی قابلیت های جالبی را به همراه خود ارائه خواهد کرد

در حال حاضر تنها راه دریافت این به روز رسانی، رفتن به وبسایت رسمی Whatspp و دریافت فایل APK آن است. یکی از قابلیت های اضافه شده در این نسخه از نرم افزار، مربوط به چت های گروهی این برنامه و قطع صدای آن است. این قابلیت به ما اجازه می دهد که صدای زنگ گروه را به مدت یک قرن ببندیم. البته کسی از آینده ی تکنولوژی در ۵ سال بعد خبری ندارد، چه برسد به ۱۰۰ سال. با این وجود به نظر می رسد که این گزینه معنی قطع بودن صدا برای همیشه را می دهد!

این به روز رسانی به جز قطع صدا، امکان خاموش کردن اعلانات گروه را هم می دهد. پس با فعال کردن این قابلیت دیگر خبری از اعلانات گروه در قسمت Notification سیستم عامل اندروید نیست. یکی دیگر از امکانات اضافه شده، قرار گرفتن دکمه ی عکس گرفتن در کنار آیکن مربوط به ارسال صدا است. با این وجود عکس گرفتن و ارسال کردن از طریق این نرم افزار بسیار سریع تر و دم دست تر می شود.

wa100

در طی ماه های گذشته نرم افزار Whatsapp با قیمتی معادل ۱۹ میلیارد دلار توسط Facebook خریده شد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه