مشکل دوربین Samsung Galaxy S5 پیدا شد؛ گوشی هایی که جدیدا تولید شده اند بدون مشکل عرضه می شوند

مشکل دوربین Samsung Galaxy S5 پیدا شد؛ گوشی هایی که جدیدا تولید شده اند بدون مشکل عرضه می شوند

- دراخبار تکنولوژی
67
۰

در طی این هفته خبرهای بدی در مورد پرچمدار جدید سامسونگ به گوش رسید. به نظر می رسید که طیف وسیعی از این دستگاه مشکل دوربین داشتند و دوربین آنها از کار می افتاد. تا به امروز تنها راه حل تعویض گوشی بود و نمی شدن آن را حل کرد. حال سامسونگ اعلام کرده که مشکل پیدا شده است و دستگاه های تازه تولید شده این مشکل را نخواهند داشت

مشکل گوشی از آنجا شروع می شد که پس از باز کردن برنامه ی دوربین، پیغامی بر روی صفحه به نمایش در می آمد. در متن این پیغام آمده بود که سیستم دوربین گوشی دچار مشکل شده است. پس از به نمایش در آمدن این پیغام تنها برای یک بار، دوربین برای همیشه خراب می شود. پس از اینکه سامسونگ از گستردگی این مشکل با خبر شد در اعلامیه ای گفت که کسانی که به مشکل برخورده اند می توانند با شماره ی 1-888-987-4357 تماس گرفته، گوشی خود را آورده و نسخه ی جدید و سالمی بگیرند.

همچنین کسانی که گوشی خود را از طریق اوپراتور Verizon خریده اند می توانند به همان اوپراتور مراجعه کرده و گوشی خود را عوض کنند. روز گذشته سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد که خط تولید این محصول اصلاح شده است و گوشی هایی که جدیدا تولید شده اند این مشکل را نخواهند داشت. شرکت کره ای سامسونگ مشکل را مربوط به رام گوشی و قسمت راه انداز دوربین آن دانسته است.

باید دید که این مساله چه تاثیری در فروش این محصول می تواند داشته باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه