انروید jelly bean هنوز بر روی حدود ۶۰٪ اندروید device ها

انروید jelly bean هنوز بر روی حدود ۶۰٪ اندروید device ها

همه می دانیم که در ماه بعد گوگل ورژن جدیدی از اندروید را منتشر خواهد کرد. بنابر این  یک راست می رویم سراغ اخباری که می خواهید در این باره بشنوید. ور‌ژن kitkat اندروید هم اکنون  بر روی حدودا ۸.۵ درصد device های اندرویدی نصب است که نسبت به ماه پیش که حدود ۵.۳ درصد بوده است پیشرفت داشته است همین اعداد و ارقام را می توان به ورژن اندروید ۴.۳ نیز نسبت داد.

به طور کلی اندروید Jelly Bean (Android 4.1, 4.2 and 4.3 بر روی اکثریت device هایی که توسط سیستم عامل متن باز گوگل یعنی اندروید ‍پشتیبانی می شوند نصب است.

انروید jelly bean هنوز بر روی حدود ۶۰٪ اندروید device ها

نسخه اندروید  jelly bean بر روی حدود ۶۰.۸ درصد از گوشی ها و تبلت هایی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند نصب است.نکته قابل تامل و شوکه کننده در این باره این است که با خبر شویم که نسخه قدیمی تر اندروید یعنی اندروید نان زنجبیلی Gingerbread Android 2.3.3 through 2.3.7  بیشتر از نسخه بستنی حصیری( 4.0.4 Ice Cream Sandwich (Android 4.0.3 through بر روی گوشی ها و تبلت ها نصب است و از آن استفاده می کنند.

انروید jelly bean هنوز بر روی حدود ۶۰٪ اندروید  device ها

این داده ها از بازدید کننده های فروشگاه آنلاین google play در ۷روز اخیر جمع آوری شده است و می تواند باعث نگرانی شود مخصوصا که صحبت هایی از کنفرانس ماه دیگر شرکت google است که قرار است در آن از نسخه جدید اندروید رونمایی کند و این در حالی است که آخرین نسخه اندروید این شرکت یعنی android kitkat با این که مدتی است از انتشار آن گذشته است فقط سهمی حدود ۸٪ از بازار سیستم عامل اندروید را دارد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ Galaxy K zoom با قیمت 519 یورو در آلمان

سامسونگ هفته گذشته از گوشی Galaxy K zoom