Call of Duty: Advanced Warfare برترین پیش فروش بازی آمازون شد!

Call of Duty: Advanced Warfare برترین پیش فروش بازی آمازون شد!

- دراخبار بازی, بازی ها
130
۰

اگر خبرهای دنیای دوست داشتنی گیم را دنبال کرده باشید، حتما خبر دارید که دو روز پیش شرکت محبوب اکتیویژن از سری جدید بازی پرطرفدار Call of Duty با نام Call of Duty: Advanced Warfare رونمایی کرد و پس از رونمایی، تریلر و تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرد که نظر همه را به خود جلب کرد…. هنوز اطلاعات تکمیلی و بیشتری از داستان بازی منتشر نشده است.

اما نکته قابل تعجب ان است که بازی Call of Duty: Advanced Warfare با اینکه فقط دو روز پیش معرفی شد امروز به عنوان برترین پیش فروش بازی خرده فروش معتبر و مشهور آمازون شد!

Call of Duty: Advanced Warfare برترین پیش فروش ترین بازی آمازون شد!

Call of Duty: Advanced Warfare برترین پیش فروش ترین بازی آمازون شد!

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید نسخه Play Station 4 و Xbox One بازی Call of Duty: Advanced Warfare جز 5 پر فروش ترین سایت آمازون قرار گرفت. نسخه ایکس باکس وان بازی Call of Duty: Advanced Warfare در رده سوم قرار دارد و نسخه پلی استیشن 4 این بازی در رده پنجم قرار گرفت. این نشان دهنده آن است که با عنوانی فوق العاده رو به رو هستیم.

عنوان Call of Duty: Advanced Warfare که دیروز به صورت رسمی توسط شرکت بزرگ اکتیویژن معرفی شد توسط استودیوی Sledgehammer Games در حال ساخت می باشد و طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، بازی Call of Duty: Advanced Warfare در ۴ نوامبر سال ۲۰۱۴ (سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۳) منتشر برای Xbox 360, Xbox One, Play Station 4, Plat Station 3 و PC منتشر خواهد شد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اولین تصاویر از تبلت گلکسی تب S منتشر شد

همانطور که خبر دارید شرکت بزرگ سامسونگ یکی