Xbox One و واقعیت مجازی!

Xbox One و واقعیت مجازی!

بالاخره اطلاعات و سرنخ های جدید از سیستم «Virtual Reality» ایکس باکس وان که هم اکنون مایکروسافت درحال کار برروی آن است، به دستمان رسید. با ما همراه باشید.

آقای پیل اسپنسر «رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت» بالاخره در مورد سیستم جدیدی به نام Virtual Reality حرف هایی را به زبان آورد. او مشخص کرد که این سیستم که واقعاً همان چیزیست که آنها به دنبال آن بودند و هم اکنون نیز آنها در حال کار بر روی این پروژه هستند و اضافه کرد که آنها تابحال چیزی را در مورد Virtual Reality اعلام نکرده اند.

xbox-one-virtual-reality-headset

گفته های آقای اسپنسر در این مورد: ((( Virtual Realityیک سیستم منحصربه فرد و جالب هست مخصوصاً برای گیمرها و من فکر میکنم به زودی میتوان هم آن را در دست گیمرها و هم دست سازندگان بازی، دید. تیم تحقیق ما در مایکروسافت مدتی هستش که با virtual reality تست ها و بازی هایی را انجام داده اند با این حال هنوز ما لازم نمی بینیم که آن را بصورت رسمی اعلام کنیم. به وضوح مشخص است که با عرضه Virtual Reality بسیاری از مردم هیجان زده خواهند شد!)))

میشه گفت تا به الان فقط سونی بود که پروژهای به نام «Morpheus vs Facebook’s Oculus Rift DK2» را در این مورد دنبال میکرد ولی خوشبخاته مایکروسافت نیز باهدست VR خودش میتواند بازهم عرصه رقابت برای سونی تنگ نماید. گفته شده که به زودی از Virtual Reality رونمایی خواهد شد.

1+

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تصاویر جدید لو رفته از LG G3 !

ساعاتی پیش تصاویری جدید از پرچم دار جدید