حفظ جان یک پلیس آمریکایی توسط یک لومیا 520!

حفظ جان یک پلیس آمریکایی توسط یک لومیا 520!

- دراخبار تکنولوژی
71
۱

حتما شما هم مثل بنده تعجب کرده اید! حفظ جان یک پلیس چه ارتباطی با گوشی نوکیا  لومیا 520 دارد!! باید خدمتان عرض کنم که امروز خبری در سراسر جهان پخش و منتشر شد که همه با شنیدن آن حیرت زده شدند!

همانطور که میدانید شرکت نوکیا گوشی هایی مسازد و روانه بازار میکند که از نظر کیفیت بسیار بالا هستند و در افتادن های روزمره هیچ آسیبی به گوشی نمی رسد…. اما هیچ کس شاید تصور آن را نکند که گوشی  لومیا 520 بتواند در برابر یک گلوگه ایستادگی کند و اجازه ندهد گلوگه از گوشی رد شود! آیا  لومیا 520 یک ضد گلوله است؟ طبق خبر جالبی که امروز منتشر شده، این حرف را ثابت می کند.

lumia-520-vs-bullet

در تعقیب و گریز پلیسان، گلوله ای به سمت یکی از پلیس ها پرتاب می شود که این گلوگه به پای این پلیس برخورد می کند. همه فکر کردند که این پلیس زخمی شده حتی خود پلیس هم این چنین تصور می کرد! هنگامی که پلیس به بیمارستان رفت، هنگامی که دکتر قصد داشت گلوگه را از پای آن بیرون بکشد، متوجه شد گلوگه اصلا وارد بدن این پلیس نشده و فقط پای این پلیس یک خراش کوچکی برداشته است!

چه انتفاقی ممکن است پیش آمده باشد؟ از آنجا که در جیب این پلیس یک گوشی  لومیا 520 وجود داشت، گلوله به گوشی  لومیا 520 برخورد کرده و دیگر گلوله از این گوشی بیرون نرفته و در داخل گوشی مانده است. پس به پلیس هیچ آسیبی نرسیده است.

Nokia X2

حتما شما هم میگویید صاحب گوشی  لومیا 520 یعنی همان پلیس فرد خوش شانسی است که از دو گلوله ای که به سما او پرتاب شده هیچ آسیبی نرسیده و سالم مانده است. البته لازم است بگوییم که صفحه و سخت افزار گوشی نوکیا  لومیا 520 به کلی خراب شده و دیگر این گوشی کاربری برای این پلیس خوش شانس نخواهد داشت. (ارزش آن را داشت؟!!!)

با این حال آیا شما هم به ضد گلوله بودن گوشی نوکیا  لومیا 520 ایمان آوردید؟ نظر شما چیست؟  لومیا 520 ضد گلوله است؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اولین تصاویر از تبلت گلکسی تب S منتشر شد

همانطور که خبر دارید شرکت بزرگ سامسونگ یکی