دردسر جدید اپل | این بار مشکل iWatch است

دردسر جدید اپل | این بار مشکل iWatch است

- دراخبار تکنولوژی, تکنولوژی آینده
38
۲

این روزها روزهای سختی برای کمپانی قدرتمند و بزرگ اپل است. از یک طرف مشکل رعایت نکردن حق کپی رایت توسط شرکت سامسونگ و در گیری آن در دادگاه و از این طرف هم مشکلی جدیدی برای ساعت هوشنمد اپل یعنی iWatch به وجود آمد.

همانطوری که میدانید شرکت اپل هر تکنولوژی ای که بسازد حرف i را به اول آن اضافه می کند. iphone, ipad, ipod و…. iWatch !! اما انگاری باید این رسم شکسته شود! کمپانی اپل باید نام iWatch را تغییر دهد. چرا؟؟

یکی از محبوبترین شرکت ساعت سازی دنیا، شرکت Swatch می باشد که قصد دارد تا اجازه ندهد شرکت اپل نام ساعت هوشمند خود را iWatch نام گذاری کند. این شرکت ساعت ساز، احتمال نگران است که نام ساعت هوشمند اپل با نام iSwatch اشتباه گرفته شود. در هیمن رابطه آقای نیک هایک مدیر شرکت ساعت ساز Swatch امروز به صورت رسمی درباره این پیش بینی و اشتباه گرفتن نام این دو محصول به تمامی رسانه ها گفت:

ما میخواهیم از برند (مارک) شرکت خودمان حفاظت کنیم. اگر کسی بخواهد برندی مانند شرکت ما بزند، ما ختما مقابل آن ها ایستادگی می کنیم. این حق ماست که از برند خودمان حفاظت کنیم. این مربوط به تمامی برند ما می شود و با برند خودمان نیز چنین رفتاری را خواهیم کرد!

اما کمپانی اپل قصد خراب کردن برند Swatch را ندارد بخاطر همین این کمپانی آمریکایی با سران آمریکا مذاکره هایی انجام داده است که این مشکل به شکایت و دادکاه منجر نشود. هنوز نتیجه این مذاکره معلوم نیست.

http://toddham.com/blog/wp-content/uploads/2014/01/toddham_iwatch_home.png

نظر شما چیست؟ آیا کمپانی اپل موفق می شود که نام تجاری iWatch را برای خود ثبت کند؟ باید صبر کنیم تاببینم چه انتفاقی خواهد افتاد. نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0

2 نظر

  1. همین خبر را دیروز گذاشتم

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اولین تصاویر از تبلت گلکسی تب S منتشر شد

همانطور که خبر دارید شرکت بزرگ سامسونگ یکی