بودجه ساخت بازی Destiny مشخص شد

بودجه ساخت بازی Destiny مشخص شد

- دراخبار بازی, بازی ها
74
۰

چند روز پیش بوجه یکی از بهترین بازی ها و مورد انتظارترین بازی ها توسط شرکت سازنده خود اعلام شد. شاید کمتر کسی فکر آن را می کرد که یک بازی اکشن، بودجه ای داشته باشد که دو برابر بودجه ساخت بازی جهان باز Open World یعنی بازی GTA V باشد! اما طبق گفته شرکت سازنده بازی بودجه بازی دو برابر آن است. این بازی، عنوان Destiny می باشد.

چند روز پیش شرکت بزرگ و پرطرفدار اکتیویژن (خالق سری Call Of Duty) بودجه بازی Destiny را اعلام کرد. رئیس این شرکت، آقای بابی کوتیک در مراسم Milken به صورت رسمی اعلام کرد که بودجه ساخت بازی Destiny بیش از 500 میلیون دلار است!

پس از اعلام بودجه بازی Destiny یکی از کارکنان این شرکت بزرگ گفت که این بودحه فقط برای تولید بازی نیست و برای بازیابی کارخانه و آن دسته ها نیز است.

همچنین شرکت اکتیویژن اعلام کرد که سود شرکت 35 درصد نسبت به قبل کاهش یافته است و ما امیدواریم که با عرضه بازی Destiny و فروش خوب آن بتوانیم این ضرر را جبران کنیم و سود شرکت را نسبت به قبل بیشتر و بیشتر کنیم. به این حال، امید شرکت اکتیویژن به بازی Destiny است و برای اینکه این بازی موفق شود و فروش خوبی داشته باشد دست به هر کاری خواهد زد.

همچنین مدتی پیش شرکت نامدار اکتیویژن از سری جدید بازی پرطرفدار Call Of Duty با نام Call Of Duty: Advanced Warfare معرفی کرد و امیدوار است که این بازی نیز فروش خوبی داشته باشد.

بازی اکشن و اول شخص شوتر Destiny  قرار است در 9 سپتامبر سال 2014 (همین سال جاری) سه‌شنبه 18 شهریور ماه 1393 برای تمامی کنسول ها Xbox One , Xbox 360 , Play Station 4 , Play Station 3 و همچنین برای PC منتشر خواهد شد.

نظر شما راجع به بازی Destiny چیست؟ آیا این بازی میتواند فروش خوبی داشته باشد؟ با وجود 500 میلیون دلار بودحه بازی، آیا میتواند فروشی چند برابر این را داشته باشد؟

نظر خود را با ما در میان بگذارید.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اولین تصاویر از تبلت گلکسی تب S منتشر شد

همانطور که خبر دارید شرکت بزرگ سامسونگ یکی