سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015

سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015

- دراخبار تکنولوژی
81
۱
سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015

خبری مبنی بر یک پیش بینی بزرگ به گوش میرسد که آمار احتمالی اما بسیار نزدیک به واقعیت را اعلام میکند و آن تعداد کاربران واقعی اینترنت تا سال 2015 میباشد.در ادامه این موضوع را بررسی میکنیم پس با ما همراه باشید.

بنا بر اعلام سازمان ملل قبل از پایان سال میلادی جاری یعنی سال 2014 و با اغاز سال 2015 میلادی در مجموع 3 میلیارد کاربر اینترنت در دنیا وجود خواهند داشت که این رقم 67 از کشور های روبه توسعه و بقیه مربوط به کشور های توسعه یافته است.این امار از اتحادیه بین المللی مخابرات سازمان ملل منتشر شده است که به آی تی یو موسوم میباشد.

این سازمان دلیل این رشد را وجود موبایل های هوشمند میداند و اعلام کرده است که تا سال آینده میلادی موبایل ها به میزان 30 درصد بیشتر در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و اینکه حدود یک پنجم مردم آفریقا در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارد در حالی که این رقم در آمیکا بیش از دو سوم جمعیت را در بر میگیرد.

همچنین بیشترین استفاده از اینترنت مربوط به اروپا با رقم 75 درصد است و بعد هم قاره آسیا به عناون مقام دوم و به خصوص شرق اسیا . آیا واقعا کاربر اینترنت بودن یعنی تنها دسترسی به اینترنت ؟ آیا سرعت اینترنت ملاک نیست؟ نظر شما چیست؟

0

1 نظر

  1. ما که پوکیدیدم با این سرعت اینترنت :-D

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

موتور سیکلت الکتریکی تمام کربنی Sarolea SP7

این بار قصد داریم شما را با یک