مایکروسافت تا کی از ویندوز فون 8.1 پشتیبانی خواهد کرد؟

مایکروسافت تا کی از ویندوز فون 8.1 پشتیبانی خواهد کرد؟

- دربرنامه ها, برنامه ویندوز
77
۰

همانطور که میدانید هر نرم افزار مخصوصا سیستم عاملی منتشر می شود، بعد از مدت ها بنا به دلایلی که دیگر جواب گوی نرم افزار های جدید نیست توسط شرکت سازنده کنار گذاشته می شود و نسخه جدیدی از سیستم عامل عرضه می شود.

اما در این مدتی که سیستم عامل قدیمی شد دیگر شرکت سازنده از آن پیشتیبانی نخواهد کرد و شما مجبور هستید که به نسخه جدید آن آپدیت کنید تا از نرم افزار ها و قابلیت های جدید آن بهره مند شوید. به تازگی شرکت مایکروسافت در یک جدول برنامه ها خود را تعیین کرده که تا چه زمانی از ویندوز فون 8.1 پشتیبانی خواهد کرد!

طبق همانطوری که در تصویر بالا مشاهده می کنید شرکت بزرگ مایکروسافت تا 11 سال 2017 یعنی تا جولای سال 2017 از سیستم عامل ویندوز فون 8.1 پشتیبانی خواهد کرد. همچنین این شرکت از ویندوز فون 7.8 تا سپتامبر سال 2014 پشتیبانی خواهد کرد.

مایکروسافت بعد از انتشار این جدول اعلام کرد که تا 36 ماه بعد به صورت همه جانبه از سیستم عامل ویندوز فون 8.1 پشتیبانی خواهیم کرد و همیشه آپدیت های جدیدی برای افزایش و بهبود عملکرد سیستم عامل بر روی گوشی ها و همچنین برای افزایش امنیت آن منتشر خواهیم کرد و شما میتوانید آن را دانلود کنید.

همچنین مایکروسافت اعلام کرد که این آپدیت ها به صورت incremental خواهند بود. معنی incremental آن است که زمانی که یک آپدیت برای  سیستم عامل ویندوز فون 8.1 منتشر می شود شما باید آن را دریافت کنید و اگر دریافت نکردید و دوباره اپدیت جدیدی امد این بار مایکروسافت اجازه دریافت را به شما نخواهد داد و شما باید اول آپدیت نسخه های قبلی را دانلود کنید و سپس اجازه دریافت آپدیت جدید را پیدا خواهید کرد.

البته ما میدانیم که هنوز  سیستم عامل ویندوز فون 8.1 به صورت نهایی منتشر نشده و همه این ها نسخه آزمایشی هستند. احتمال می رود که هفته آینده با عرضه اسمارت فون جدید با اسم لویما 630 نسخه اصلی  سیستم عامل ویندوز فون 8.1 نیز توسط مایکروسافت به صورت رسمی منتشر و در دسترس همگان قرار گیرد.

نظر شما چیست؟ آیا شما از  سیستم عامل ویندوز فون 8.1 استفاده خواهید کرد؟ هم اکنون اسمارت فون شما دارای چه  سیستم عامل ویندوز فون است؟

نظر خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اولین تصاویر از تبلت گلکسی تب S منتشر شد

همانطور که خبر دارید شرکت بزرگ سامسونگ یکی