گوگل کمپانی Channel Intelligence را می خرد

گوگل کمپانی Channel Intelligence را می خرد

- دراخبار تکنولوژی
33
۳

گوگل کمپانی Channel Intelligence را می خرد

گوگل سال 2012 سال بسیار خوشی را داشت و سود بسیاری به جیب زد. حالا شنیده ها می گویند که گوگل تصمیم دارد دامنه شرکتش را باز هم گشترس دهد و کمپانی دیگری را نیز به زیر مجموعه های خودش اضافه کند. همانند کاری که با موتورولا انجام داد و با خرید موتورولا قدم بزرگی در راه تسلط بر بازار موبایل و رقابت با اپل و شاید در آینده با سامسونگ برداشت. اما هدف جدید گوگل چه کمپانی می باشد؟ چه حدسی می زنید؟

کمپانی Channel Intelligence از کمپانی‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک می باشد و سرویس‌های متعدد و با کیفیت بالایی به فروشندگان آنلاین نظیر Best Buy و Staples ارائه می‌کند. لازم به ذکر است که کمپانی Channel Intelligence و گوگل سابقه فعالیت قدیمی و البته ادامه داری نیز تا کنون با هم داشته اند و هم اکنون نیز بخش بسیار مهمی از فعالیت‌های مرتبط با سرویس های تبلیغات گوگل بر عهده همین کمپانی Channel Intelligence می‌باشد.

اما امروز گروه ICG ( که گرداننده گان اصلی کمپانی Channel Intelligence می باشند) اعلام کرده است که کمپانی Channel Intelligence قراردادی با گوگل به امضا رسانده است. طبق اظهارات گروه ICG این قرارداد به ارزش مبلغ 125 میلیون دلار  می باشد و احتمالا فرآیند خرید این شرکت توسط گوگل تا پایان سه ماهه اول امسال ( نهایتا تا پایان سال 1391 خورشیدی) نهایی خواهد شد. انتظار می‌رود با نهایی شدن این قرار داد مبلغی حدود 60.5 میلیون دلار به ICG  که سرپرست کمپانی Channel Intelligence می باشد تعلق بگیرد.

کمپانی Channel Intelligence نیز پس از توافق و امضای این قرارداد اعلام نموده است که:

“ما سابقه ای برای بیش از ده سال در کار بر روی پروسه آسان نمودن خرید آنلاین برای مشتریان داریم و همچنین برای کمک به رشد شرکای تجاری خود از جمله Best Buy و Staples و Google تمرکز کرده‌ایم. سال‌ های سال است که در حال همکاری با گوگل می باشیم و هم اکنون نیز در انتظار و تفکر برای انجام کارهای بزرگی می باشیم که تنها با یکدیگر توان انجام آن را خواهیم داشت و از عهده ما به تنهایی بر نمی آمد.

نظر شما در مورد این خرید گوگل چیست؟ به نظر شما گوگل با هدف یا اهدافی کمپانی Channel Intelligence را انتخاب نموده و خریده است؟ ما را از نظرات خود آگاه سازید.

0

3 نظر

 1. گوگل کم کم داره خودشو به جاهای خیلی بالا می کشه :shock: :yes:

  0

 2. محمد صادق طالبی

  به نظر من گوگل در حال حاضر بهترین شرکت الکترونیکی جهانه واقعا این شرکت قابل ستایشه

  0

 3. ساخت سیستم عامل اندروید هم 100 درصد تاثیر زیادی تو بزرگی و معروف شدن داشته

  0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

با آپدیت گلکسی اس 5 از دوربین و سنسور اثر انگشت سریعتر لذت ببرید

برای نسخه بین المللی گلکسی اس 5 هم