بالاخره مهندسان هدفون داخل گوشی کاملا بی سیم ساختند

بالاخره مهندسان هدفون داخل گوشی کاملا بی سیم ساختند

- دراخبار تکنولوژی
101
دیدگاه‌ها برای بالاخره مهندسان هدفون داخل گوشی کاملا بی سیم ساختند بسته هستند

گروهی از مهندسان قبلی شرکت سونی اریکسون و نوکیا برای ساختن اولین هدفون داخل گوشی کاملا بی سیم دنیا دست به دست هم داده بودند که سرانجام به نتیجه رسید و طرح اولیه و اطلاعات آن منتشر شد.

برطبق گفته طراحان این هدفون داخل گوشی این هدفون علاوه بر اینکه تماما بی سیم است کوچکترین هدفون دنیا نیز هست، این گوشی ها شبیه یک جفت دکمه بوده و هرکدام به طور مجزا باتری دارند و از طریق دریافت کننده بی سیم Apt-X به یکدیگر متصل می شوند.

 xl_earin

البته قدرت باتری این هدفون چندان زیاد نیست که قابل تأمل است ، این هدفون های داخل گوشی فقط 3 ساعت باتری نگه می دارند و به خاطر همین عیب شاید انتخاب اول خیلی از طرفداران گوشی دادن به موسیقی نباشند، این مهندسان گفته اند که به زودی این نقیصه هدفون را برطرف می کنند و برای آن راه حلی ارائه خواهند داد.

برای شارژ کردن این هدفون هم کار زیادی نیاز نیست انجام دهید فقط کافی است دو هدفونی که شبیه دکمه هستند را داخل کپسول که همراه با هدفون ها خریداری می کنید قرار دهید تا شارژ شوند.

هنوز این گوشی ها به بازار عرضه نشده اند و در حال حاضر تحت آزمایشات تکمیلی و مرحله تولید قرار دارند ولی در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور این هدفون های  نسل جدید که کاملا بی سیم هستند در بازار خواهیم بود.

این هدفون های داخل گوشی نیز حدود£180,000 قیمت گذاری شده است اما با توجه به اینکه هنوز تولید نشده اند و فقط طرح اولیه هستند نمی توان این قیمت را رسمی اعلام کرد و ما امیدواریم این هدفون های نسل جدید تا ماه ژانویه سال 2015 برای فروش به بازار عرضه شود.

0

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

عکس آیفون 6 در کنار iPad Air 2 با قابلیت Touch ID

 تصویری  در کلوب اپل تایوان منتشر شد  که