کفش جدید شرکت نایک که هم کفش است هم مربی شما

کفش جدید شرکت نایک که هم کفش است هم مربی شما

- دراخبار تکنولوژی
119
دیدگاه‌ها برای کفش جدید شرکت نایک که هم کفش است هم مربی شما بسته هستند
1600x1346q80

شرکت نایک  با کمک فیدبکهایی که از ورزشکاران بعد از 16,000 مایل دویدن روی آسفالت ها به دست آورد، کفش جدیدش را با نام Air Zoom Pegasus 31 مربی دوندگی معرفی کرد.

هر سال کفش Pegasus  که برای اندازه گیری مسافتی که دونده دویده است طراحی شده به روز می شود تا کفشی مناسب تر ،راحت تر و سبک تر به دست ورزشکاران برسد.

در طراحی جدید این کفش شاهد بهبودهایی از جمله کاهش یافتن فاصله 10 میلیمتری ارتقاع پاشنه تا نوک پنجه هستیم که به دونده کمک می کند تا ورزشکار حالت ایستادن طبیعی بدن روی دو پا و موضع طبیعی خود را حفظ کند.

xl_Nike Air Zoom Pegasus 31

مهندسی شبکه ای بالای این کفش که با نام Flywire شناخته می شوند، تمام سطح پا را می پوشاند و به ورزشکار امکان انجام تمام حرکات طبیعی پا با کمک این کفش را می دهند ، از اینها بگذریم بحث وزن کفش یکی از مهمترین نکاتی است ورزشکار به آن دقت می کند کفش جدید Pegasus با بهره گیری از لایه های کمتر وزن کمتری نیز خواهد داشت و برای هر ورزشکاری کفش ایده آل محسوب می شود.

یک بخش Nike Air Zoom  نیز در پاشنه کفش تعبیه شده که فشار وارد شده به پاشنه کفش را دفع می کند و به حالت اصلی آن باز می گرداند و می توان گفت نیروی محرکه پاسخی تولید می کند.

کفش Air Zoom Pegasus 31  یکی از سری کفشهای Zoom Air Running است که این مجموعه شامل  کفش های  Nike Air Zoom Streak, Nike Air Zoom Elite, Nike Air Zoom Structure و Nike Air Zoom Vomero نیز می شود.

0

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

عکس آیفون 6 در کنار iPad Air 2 با قابلیت Touch ID

 تصویری  در کلوب اپل تایوان منتشر شد  که